ye-logo.v1.2

На Хмельниччині відбулася урочиста церемонія випуску ліцеїстів Держприкордонної служби України

Суспільство 3817
Цьогоріч цей навчальний заклад закінчило 69 ліцеїстів
Цьогоріч цей навчальний заклад закінчило 69 ліцеїстів. Фото: пресслужби Хмельницької ОВА

Більша частина з них хочуть надалі продовжувати навчання у Національній академії імені Богдана Хмельницького.

На Хмельниччині днями пройшла урочиста церемонія з нагоди випуску ліцеїстів Військового ліцею. Цьогоріч цей навчальний заклад закінчили 69 ліцеїстів, 54 з яких виявили бажання продовжити навчання у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. Про це повідомив начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Тюрін у дописі на фейсбук-сторінці.

Посадовець також в ході урочистостей відзначив відомчими нагородами кращих представників навчального закладу. Та вручив відзнаки ОВА за сумлінне виконання службових обов'язків, високий професіоналізм, сумлінну працю та з нагоди випуску ліцеїстів Військового ліцею Державної прикордонної служби України.

Випуск 2024 Військовий ліцей

Військовий ліцей Хмельницький 2024

Більшість випускників виявила бажання продовжити своє навчання у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. Фото: пресслужби Хмельницької ОВА

Під час заходу Сергій Тюрін також вручив посмертний орден «За мужність» III ступеня полковнику Роману Григоровичу Чемерису, захиснику гарнізону Маріуполь. Державну нагороду отримав син полеглого захисника Єгор, який є випускником ліцею.

Єгор Чемерис

Державну високу нагороду полеглого на війні Романа Чемериса отримав його син - Єгор Чемерис, який є випускником Військогового ліцею цьогоріч. Фото: персслужби Хмельницької ОВА

Читайте також: У Хмельницькій ОВА вручили державні нагороди та відзнаки

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую