ye-logo.v1.2

У Кам'янці-Подільському на завершення будівництва Будинку правосуддя потрібно 50 мільйонів гривень

Суспільство 8761
Будівництво триває вже 30 років
Будівництво триває вже 30 років. Фото: 3849.com.ua

Будівлю намагаються побудувати з 1993 року.

Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області оголосила тендер на добудову “Будинку правосуддя” у Кам'янці-Подільському очікуваною вартістю 51,37 мільйонів гривень.

Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Зведення “Будинку правосуддя” на вулиці Данила Галицького, 7 у Кам'янці-Подільському розпочалось ще у 1993 році.

В 2017 році теруправління уклало угоду з фірмою “Покров буд” щодо завершення робіт з будівництва. Тоді вартість угоди була 26 мільйонів гривень.

В 2019 році в довгобуді запустили опалення. Однак, через брак фінансування роботи не були завершені. З 2017 по 2019 рік підрядник за виконані роботи отримав близько восьми мільйонів гривень.

Після коригування тендерної документації у 2019 році, теруправління підписало новий договір з ТОВ “Покров Буд”. Вартість контракту склала 52,8 мільйона гривень. До середини січня 2023 року підрядник за проведення робіт отримав 23,2 мільйона гривень після чого контракт розірвали.

Зараз нова спроба добудови “Будинку правосуддя”, який хочуть завершити до кінця 2025 року. Потрібно виконати внутрішні будівельні роботи, зокрема, облаштування підвалу, проведення сантехнічних робіт, опалення, озеленення території навколо, облаштування кімнат та актового залу, придбання обладнання.

Наразі Кам'янець-Подільський міськрайонний суд працює у двох приміщеннях. Одне з яких знаходиться в аварійному стані.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую