ye-logo.v1.2

У Кам'янці-Подільському відкрили меморіальну дошку на честь Героя Олександра Шушкова

Суспільство 445
У Кам
У Кам'янці-Подльському відкрили меморіальну дошку на честь Героя Олександра Шушкова. Фото: facebook.com/PositkoM

ЇЇ встановили на фасаді будинку, де проживав захисник.

У Кам'янці-Подільському вшанували пам'ять полеглого захисника Олександра Шушкова. Вчора, 8 липня, на честь Героя в місті відкрили меморіальну дошку. Її встановили на фасаді будинку, де проживав воїн, повідомив міський голова Кам'янця-Подільського Михайло Посітко.

Кам'янчанин Олександр Шушков загинув на Донеччині у бою з окупантами. Він служив сапером інженерно-саперного відділення інженерно-саперного взводу 321-го окремого інженерного батальйону Збройних Сил України.

«Саша був добрим, світлим, завжди усміхненим, наче сонечко, був люблячим сином та онуком. Рішучий, сміливий, розумний, мав справжній чоловічий характер, впевнений в собі, відповідальний. На нього завжди можна було покластися. Турботливий, товариський, душа компанії, був справжнім воїном, людиною слова, людиною мужності, зразком незламності та міцності духу. Він був неймовірним. Щирим, люблячим, позитивним і життєрадісним. Мав багато планів і мрій, ставив цілі і досягав їх. Завжди був рішучим, завжди підтримував і допомагав усім», – розповіла наречена загиблого для платформи пам'яті Меморіал.

Поховали Олександра Шушкова у Кам'янці-Подільському на Алеї слави.

Йому назавжди залишиться 21…

Читайте також: У Хмельницькому попрощалися з Героєм Ростиславом Мацюком

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую