ye-logo.v1.2

Квартирний переїзд, доставлення фруктів та будівельних матеріалів: перевезення вантажів усіх видів з EA Logistic На правах реклами

Суспільство 325
Ми працюємо індивідуально з кожним клієнтом і завжди знаходимо оптимальні для нього рішення
Ми працюємо індивідуально з кожним клієнтом і завжди знаходимо оптимальні для нього рішення. Фото: ea-logistic.com.ua

Компанія пропонує комплексні логістичні рішення для різних галузей бізнесу.

Перевезення вантажу по Україні https://ea-logistic.com.ua/ua/vantazhoperevezennya-po-ukraini/ — один з напрямків діяльності міжнародної компанії EA Logistic. В її автопарку є засоби для транспортування зерна і пального, склопакетів та продуктів фармвиробництва, офісної техніки, заморожених харчових продуктів. Компанія пропонує комплексні логістичні рішення для різних галузей бізнесу.

Транспортні перевезення по Україні: вигідно, надійно, оперативно

Вантаж з будь-якого населеного пункту України доставить за призначенням компанія EA Logistic. Її власник та директор Євгеній Яковлєв зазначив:

«Ми працюємо індивідуально з кожним клієнтом і завжди знаходимо оптимальні для нього рішення. Можливі різні види оплати, відтермінування платежів, створення додаткових умов перевезення товарів та надання додаткових місць».

Переконатися, що вартість послуг AE Logistic нижча, ніж інших перевізників, легко. Для цього треба заповнити на сайті компанії форму «Розрахунок вартості». Отримана сума оплати перевезення вантажу по Україні буде щонайменше на 10% нижчою, ніж у інших логістичних компаній. Таку різницю в розцінках можна пояснити тим, що в EA Logistic:

  1. Досвідчені менеджери складають оптимальні маршрути — вони враховують погодні умови, інтенсивність руху на автошляхах у різні часи доби, особливості вантажу.
  2. В розпорядженні є різні транспортні засоби – на кожен вантаж є авто відповідної вантажності (від 100 кг до 100 тонн). Відтак клієнт ніколи не переплачує.
  3. Є спецтехніка (власна або з автопарків компаній-партнерів) для завантажування та розвантажування – не треба шукати посередників та оплачувати їхні послуги.
  4. Сформований колектив з фахівців для виконання всіх завдань – від вправних вантажників до професійних юристів, які укладають договори з клієнтами та партнерами.

Якщо бюджет клієнта обмежений, менеджер обов'язково запропонує альтернативні варіанти (наприклад, попутні перевезення).

Після погодження умов машина буде надана для завантаження вже через кілька годин. Перевезення вантажів по Україні здійснюється з дотриманням термінів та умов, зазначених у договорі. Для цього менеджери складають маршрут, у якому передбачено об'їзд заторів, за потреби долучають два екіпажі водіїв. На випадок форс-мажорів завжди є альтернативний план дій.

Усі вантажі застраховані компанією ІНГО, яка вже 30 років працює на ринку страхових послуг.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую