ye-logo.v1.2
14 Жовтня, 2019

Продавець тротилу отримав умовний термін покарання

Вікторія Травнева Суспільство 1246

Набув чинності вирок Ярмолинецького районного суду Хмельницької області у кримінальній справі, порушеній за матеріалами СБУ стосовно місцевого мешканця, який виготовляв та збував вибухівку.

Тривалий час ярмолинчанин займався незаконними розкопками на місцях розташування німецьких військових складів періоду Другої Світової війни, придбавши для цього металошукач. Із знайдених під час нелегальних пошуків засобів ураження він виплавляв вибухову речовину з метою подальшого продажу зацікавленим особам. Добутий в кустарних умовах тротил зловмисник виливав у заготовки циліндричної форми вагою близько 200 гр. і збував за ціною 1000-1200 гривень за кілограм. Протягом серпня-вересня 2011 року чоловік, за повідомленням прес-служби СБУ, реалізував понад 7,6 кг тротилу. Правоохоронці затримали його «на гарячому» під час збуту чергової партії вибухівки.
Згідно з вироком суду зловмисника визнано винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст.263 (придбання, зберігання, виготовлення чи збут вогнепальної зброї, вибухових речовин) Кримінального кодексу України і призначено покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з іспитовим терміном 1 рік.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую