ye-logo.v1.2
3 Серпня, 2020

У Хмельницькому найкрасивіші вагітні (відео)

Суспільство 5826

У цьому переконалися усі, хто минулої п’ятниці, 16 березня завітав до дитячої школи мистецтв, що на вулиці Гагаріна, на унікальний конкурс краси серед вагітних жінок «В очікуванні дива»

 

Зала прикрашена повітряними кульками, скрізь галас, сміх, музика. Півгодини до початку конкурсу. На сцені тривають останні приготування до конкурсу, а в залі залишилося кілька вільних місць та й на ті вже «кинули оком» глядачі, котрі активно спілкуються біля сцени. За кулісами хвилюються… зовсім не учасниці, а їхня «група підтримки» – чоловіки, родичі і тренери. Учасниці спокійно, з посмішкою та терпінням очікують, поки над їхніми зачісками-одягом-животиками закінчать чаклувати майстри. І ось… звучать фанфари, увімкнули світло, ведучі оголосили початок: посмішки, таємничий погляд, плавна хода – вони в очікуванні великої таємниці – нового життя!
Наймолодші та найкращі моделі
З першої появи на сцені конкурсанток, і аж до оголошення результатів конкурсу, усі глядачі з роззявленими ротами, посмішками і невмовкаючими аплодисментами спостерігали за дійством. «Пузатою темою» були пронизані усі виходи учасниць, слова ведучих, конкурси та подарунки. Дванадцять учасниць, троє з яких на дев’ятому(!) місяці вагітності, а решта – на сьомому, граційно дефілювали сценою у конкурсі «Візитівка», активно танцювали спортивні танці, демонстрували світське вбрання, а їхні малята в животиках стали наймолодшими у світі моделями. Справжній сплеск емоцій, шквал аплодисментів та захоплення викликав вихід учасниць із розмальованими «кульками-животиками», які вони демонстрували під пісню суперблондинки Олі Полякової «Этот шарик – мой подарок». Майбутні мами стверджують, що чи не єдиною незручністю була постійна «допомога» малюків, які, відчуваючи відповідальність, намагалися тупати ніжками у животах у такт із мамою, яка крокувала на сцені. Віднині ніхто не сумніватиметься, що у Хмельницькому найкращі та найпрогресивніші майбутні матусі, зазначили ведучі і «роздали» учасницям титули, які присудили їм члени журі. «Фішкою» конкурсу стали переможниці, адже усі дванадцятеро учасниць перемогли – кожна у своїй номінації.
Ідея з продовженням
Організатори переконують, що не зупинятимуться на першому конкурсі, і вже восени усі бажаючі можуть взяти участь у ще масштабнішому та розкішнішому дійстві – «В очікуванні дива. Осінь-2012». Адже ідея, з якою в грудні до центру «Простір» звернулася Лариса Хмельницька, учасниця весняного конкурсу, припала до душі усім: працівникам центру, спонсорам, вагітним і навіть чоловікам конкурсанток, які допомагали, чим могли. Учасниць збирали по усіх медичних закладах міста. За словами Марини Маліновської, директора центру допомоги «Простір», організатора конкурсу, спробувати свої сили в конкурсі виявили бажання понад 30 матусь. Із них до фіналу потрапили 12 фіналісток. З конкурсантками попередньо працював перинатальний психолог, стилісти, перукарі, візажисти. Головна мета – показати, що вагітність – це не хвороба. «Навколо вагітності наросло дуже багато байок – каже Марина Малиновська. – Одні стверджують, що під час вагітності жінкам не можна стригти і фарбувати волосся, інші переконані, що не можна шити-в’язати. Учасниці конкурсу переконали усіх, що вагітні можуть і повинні займатися спортом, красою, бути чудовими мамами і при цьому прекрасно себе почувати». Вагітність – це свято, – зазначають учасниці, а на свято прийнято приходити красивими, розкішними та щасливими. Тому не лише на конкурсі, але й протягом усього періоду вагітності варто бути «в очікуванні дива», і воно обов’язково прийде знову!

Алла СОБКО.

Відео: 1Національний

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую