ye-logo.v1.2
11 Серпня, 2020

Щодо славутського ґвалтівника порушено кримінальну справу

Суспільство 2428

Проти 35-річного ґвалтівника півторарічної дитини порушено кримінальну справу

Славутською міжрайонною прокуратурою, під час досудового слідства у кримінальній справі, порушеній відносно 34-річного місцевого жителя за ч.1 ст. 125 КК України за фактом спричинення легких тілесних ушкоджень малолітній (02.12.2010 року народження), здобуто дані, які вказують на вчинення ним насильницького задоволення статевої пристрасті неприродним способом щодо цієї дитини. 

Нагадаємо, що працівники Славутського райвідділу міліції взялися за розслідування резонансної справи, пов’язаною з підозрою у зґвалтуванні немовляти. 31-річна матір маленької дівчинки повернулася вночі з розважального закладу і виявила, що її дитина вся у синцях і має характерні тілесні ушкодження, а п‘яний співмешканець спить поруч. Жінка викликала міліцію і медиків. Маля негайно госпіталізували до лікарні, а правоохоронці тим часом взялися за розшук підозрюваного, який, відчувше неладне, до їх приїзду устиг втекти з місця події. 

 

29 березня 2012 року міжрайонним прокурором відносно нього порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.153 КК України. Підозрюваного затримано, у справі проводяться необхідні слідчі дії.

 

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую