ye-logo.v1.2

З Хмельниччини голодуючу ведмедицю перевезли в Івано-Франківськ до „Синевиру”

Суспільство 3346 6
 2 квітня 2012 року після виходу ведмедя зі сплячки працівниками спеціалізованої служби за сприяння Держуправління проведено перевезення ведмедя до НПП„Синевир”Дехто і з місцевих підгодовував медведицю ІринуНа поміч бідолашній тварині прийшли люди з усієї України. На поміч бідолашній тварині прийшли люди з усієї України. Наразі її переправили до Івано-Франківська

2 квітня 2012 року після виходу ведмедя зі сплячки працівниками спеціалізованої служби за сприяння Держуправління проведено перевезення ведмедя до НПП„Синевир”

Держуправлінням охорони навколишнього природного середовища в Хмельницькій області проведено ряд заходів спрямованих на перевезення ведмедя бурого, що знаходився в приватних руках у м. Городок, Хмельницької області в Центр реабілітації для ведмедів на базі Національного природного парку „Синевир” Івано - Франківської області.  Причиною, що викликала необхідність перевезення ведмедя стало його неналежне утримання власником. Умови в яких він утримувався не відповідали нормам природоохоронного законодавства України, а стан ведмедя викликав занепокоєння. 

Бура ведмедиця, яка колись була гордістю Городоцького району, через байдужість власника могла загинути. Тварина жила у поганих умовах, а також постійно голодувала - повідомляв раніше портал 20minut.ua. На поміч бідолашній тварині прийшли люди з усієї України. Гроші для Ірини на рахунок Хмельницької міської громадської організації захисту тварин «Врятуй життя» переказували з Київської та Львівської областей, а також з Вінниці та Хмельницького. 
- Багато хто передавав продукти. Дехто і з місцевих підгодовуав Ірину. Ведмедиці зараз набагато краще, слава Богу, з допомогою добрих людей, 15 березня ведмедиця почала потрошки ходити. Ми постійно спілкувалися з представником міжнародної організації «4 лапи» в Україні та з керівництвом парку «Синевір», що у Закарпатській області, - розповідає радник голови хмельницької міської організації захисту тварин «Врятуй життя» Поліна Полянська.

 Таким чином 2 квітня 2012 року після виходу ведмедя зі сплячки працівниками спеціалізованої служби за сприяння Держуправління проведено перевезення ведмедя до НПП„Синевир”

Коментарі:

Григорій Продавецьгорілки 03.04.2012 16:31

молчать женщина твой день 8 марта!

Антон 03.04.2012 13:09

Віктор Він мабудь, зареєструвався щоб усі побачили який він дурік...

Віктор 03.04.2012 12:59

Григорій Продавецьгорілки ну ти й і пустохльjп. Зарегався аби погнати :)

Григорій Продавецьгорілки 03.04.2012 12:58

я бачу тобі вже допомогли там. молодець, ти Антон,  вилічився!

Антон 03.04.2012 10:23

Григорій Продавецьгорілки Ти краще піди в скарженці, там таким як ти допомагають...дурко

Григорій Продавецьгорілки 02.04.2012 20:04

краще б пустили на шашлики. на 1 мая в комсомольському парку організували продаж шашлика по хорошим цінам... і людям пріятно, і бабла б заробили

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую