ye-logo.v1.2
9 Серпня, 2020

У Хмельницькому забудовують територію біля церкви

Суспільство 3454 4
Фото: sadxaka

В центрі міста на перетині проспекту Миру і вулиці Свободи влітку 2011-го почалося будівництво об'єкту комерційного призначення. І найстрашніше те, що будівництво проводиться близько Миколаївського собору.

Прямісінько перед храмом, буквально в декількох метрах зводиться страшне залізобетонне страхіття. Храм поки знаходиться на стадії будівництва, яке почалося в 2003 році. Ініціатором спорудження собору був священик Микола Кобля і курирував процес будівництва протягом семи років. Він був категорично проти забудов і сусідства з комерційними установами. Але, на жаль, в минулому році отця Миколи не стало і незабаром після його смерті почалися будівельні роботи комерційної установи, які планують завершити вже до травня цього року.
 Жителі Хмельницького кажуть, що на цьому місці буде перша фастфудхарчевня Макдональдс.

http://sadxaka.livejournal.com/

Коментарі:

Віктор 04.04.2012 10:30

Всі із однієї і тієї ж парафії.  Крадуть, будують, заробляють бабки.  Що церковні криси, що депутатські значки. куди котисться світ?   Скоро буде повстання. 8)))) супергероїв.  ..

Ярослав Братенко 04.04.2012 09:38

Кольгофери - злодюги ще ті. Мельник, який працював з їх батьком (був у нього хлопчиком на побігеньках) служить Кольгоферам, а не хмельничанам. Він боїться Оксани як вогню. Віддав їй увесь центр міста, цю ділянку біля церкви, шмат землі і два поверхи старої будівлі на Кам'янецькій, підземку в центрі, пошту. Реально містом керує не він, а саме Кольгофери, які що тут хочуть то і роблять, Мельник боягузлива маріонетка. Кольгофери відомі не тільки у Хмельницькому. добре чудили вони і в Хмельницькому районі (сестра Оксани - депутат райради) в Лісових Гринівцях. Відомі вони і на Франківщині, де хотіли прибрати до рук гектари і гектари лісу. http://ord-ua.com/2007/09/18/beregite-lesa-oni-nam-esche-ponadobyatsya/ (Про Франківщину, чеченців і Кольгоферів з Коцемиром)        

Григорій Продавецьгорілки 03.04.2012 22:33

придурки!!! растрєлять

Віктор 03.04.2012 16:24

не пройшло і пів року як про це заговорили. зрештою, якщо так говорити, храм почали будувати тоді коли на місці цього фастфуду, було таке барижне завідєнніце там пиво продавали, наркомани точились, водку на розлив у стаканчики розливали... згадайте що було до будівництва? а? тоді це було місце не з приємних. а зараз?    по-моєму хай буде фастфуд, чим та посрадянська забігайлівка (ригаловка) із мусоров у вигляді порожніх пляшок, шприців і т.д. наскільки мені не зрадджує память там автомати збоку були, вище, де більярдна зараз. Були до будови храму,  є і будуть ... питання зрештою лишається відкритим. мені чомусь здається що церква хоче щоб із нею рахувалися, але.... таксисти теж хочуть їсти (що буде якщо ХОТ-ДОГИ заберуть) де будуть тусуватись нічні стражі  (алюзія на нічний дозор). А? Духовність духовністю, а їсти хочеться завжди. Голод не тітка на х****** не пошлеш. тим паче коли маленькі діти на руках.  Щодо ТЦ, чи що там буде. Хай будують. Це зрештою краще ніж КАШТАН чи ІРИС.  І ще одне чому Микола Кобля не подумав про сімї які живуть на першому поверрсі будинку що поруч. Там же завжди сіро, і тільки залатіє купала вмєсто нєба.

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую