ye-logo.v1.2
9 Серпня, 2020

Хмельничанку Вероніку Сугак паралізувало після укусу чупакабри

Суспільство 3437 1

Лікарі не дають жодних гарантій на одужання. Неофіційно кажуть: у хворої сказ, який не виліковується.

Із 2 квітня в реанімації Хмельницької обласної лікарні лежить 22-річна Вероніка Сугак. Вона в комі, підключена до апарата штучного дихання. Час від часу повіки самовільно відкриваються, погляд розсіяний.

— У неї полірадикулоневрит — захворювання нервової системи — і запалення головного мозку, — каже завідувач відділення Микола Бесараба, 68 років. — Сказ поки що не підтверджую, але й не виключаю. Аналізи на весь спектр інфекцій направили в Київ.

24 березня у Вероніки Сугак раптово підвищилася температура. Подумала на грип, однак за кілька днів паралізувало ліву руку. У Новоушицькій райлікарні запевнили, що це ускладнення після грипу. За кілька днів паралізувало правицю. Жінку відправили в Хмельницький. Зараз доба лікування коштує родині 4 тисячі гривень.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: НЕВІДОМА ІСТОТА НАПАЛА НА ДІВЧИНУ

— У нас немає таких грошей, — каже 31-річна Лариса Горбатюк, сестра Вероніки. — Пішла в район, дали 500 гривень. А тут тільки один укол коштує почті 700 грн. Піду до губернатора, може, він чимось поможе.

Вероніка Сугак родом із села Березівка Новоушицького району. Вранці 1 серпня 2011 року на автобусній зупинці на неї напала невідома тварина, подібна до собаки й вовка. Відкусила на правиці середній палець та мізинець, погризла руки, ноги, живіт і обличчя. З голови зняла скальп. Жінку врятував мисливець, який 10 разів вистрелив по тварині картеччю 16-го калібру. Місцеві називали звіра чупакаброю. Ветеринари відрізали йому голову, виявили сказ. Тварину не змогли класифікувати, тіло спалили. Покусаній зробили комплекс щеплень від сказу.

— У тої тварі була повна пасть кликів десь по 3 сантиметри, — каже Лариса Горбатюк. — Воно впилося в кость голови. І хоч Вероніка получила всі прививки, але нас попередили, що хвороба може прогресувати. Коли нас виписували, то говорили, що сказ може тривати 1,5 року.

Вероніка живе з братом 16-річним Сергієм. Їхні батьки розлучені, мати на заробітках за кордоном. За три місяці до нападу Вероніка почала зустрічатися з Віталієм Грибинюком. Зараз він чергує біля реанімаційного відділення.

— Я Вєру знаю років п'ять, ще з технікуму, — розповідає 21-річний Віталій Грибинюк. — Встрічаємся з травня минулого року. Я поїхав на заробітки в Росію, а Вєра лишилася. Коли взнав, що на неї напало, хотів зразу приїхати. Але на лікування потрібні були гроші. Рішив остатися й заробляти.

Майже все зароблене пересилав на лікування коханої. Собі залишав лише на прожиття. Повернувся в Україну в жовтні торік.

— Мені баба лишила хату в Новій Ушиці, — продовжує Віталій Грибинюк. — У вересні планували одружитися, там жити. До свадьби хотіли зробити пластику. А тут… Врачі кажуть, що Вєрі стає все гірше, вона в комі. Як виздоровіє, одружимося й у свадібне путішествіє поїдемо на море.

Оригінал gazeta.ua

Коментарі:

Юрій 11.04.2012 11:29

Яка маячня! Скільки чуток! Навіть здається, що це не журналістська стаття, а плітки бабусь на вулиці. Я теж з Новоушицького р-ну, у мене теж була подімна хвороба. Енцефаломієлорадикулоневрит. Я був паралізований, але навідміну від цього випадку, в 95-ому врачі ще не знали про чупакабру і говорили про алергічно-інфекційну природу хвороби. Бажаю Вероніці одужання, а її лікарям зустрітися з колишнім лікарем ХОДЛ Дорофієнко (ініціали, як не соромно, забув здається Віктор). Він знає, як вилікувати цю хворобу.

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую