ye-logo.v1.2
4 Серпня, 2020

В центрі Хмельницького роздали зарплатню молодим спеціалістам!

Суспільство 1791

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Вчора у самому центрі міста роздавали зарплатню, щоправда у вигляді повітряних кульок.

18 квітня,о 12:00, на майданчику навпроти "Дитячого світу", прямісінько з імпровізованого "касового віконця", під гаслом "Молоді спеціалісти працюють на шарик!" активісти незалежної студентської профспілки «Пряма дія» пропонували студентам та молодим спеціалістам підійти та отримати свою першу зарплатню в імпровізованій касі. Адже, за їх словами, саме таку «повітряну» винагороду за працю обіцяють їм автори нового законопроекту «Про зайнятість населення». Таким чином представники профспілки вирішили проінформувати молодь Хмельницького про негативні моменти законопроекту. 
''Праця на шарик'' ніби між рядками прописана в даному документі, адже він передбачає впровадження безоплатного стажування для студентів та випускників (ст.28 законопроекту), при цьому термін стажування зростає з трьох до шести місяців і не гарантує зарахування до штату працівників. Також проект передбачає скорочення часу, протягом якого молоді спеціаліст(к)и без досвіду роботи мають право отримувати допомогу по безробіттю (із 360 днів до 180)», - стверджує активіст профспілки Михайло Андрейчук.
Разом із кульками учасники акції роздавали листівки із більш детальною інформацією щодо законопроекту. Найближчим часом організатори акції планують провести подібні заходи під стінами вищих навчальних закладів міста. Варто зауважити, що акції стосовно цієї проблеми були також проведені цього тижня осередками НСП «Пряма дія» у Києві та Харкові.

Більш детальніше дивіться на відео.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую