ye-logo.v1.2

Гармонійне поєднання кольорів – найпривабливіше, що може бути в жінці

Суспільство 6354

Давно відомо, що з приходом весни на вулицях міста з’являється все більше красунь.

Все просто – вони виникають, змінивши теплі штани на тонкі сукні, зручні чоботи – на витончені туфлі, а товстелезні пуховики – на легкі плащі. Але головне – панянки познімали шапки-капелюшки-шарфи. І коли нам хочеться змінити щось в житті радикально, ми починаємо з волосся: хтось експериментує із довжиною та стилем, а кому достатньо змінити колір. Стиліст Лілія Майорова стверджує, що колір волосся значною мірою визначає нас самих, формат поведінки. «Справжня жінка не може бути одного кольору, якщо мова йде про поведінку, – каже стиліст. – У ній присутні всі кольори. Ми самостійно обираємо той чи інший формат поведінки, який нам потрібен на цей момент. У соціумі, вирішуючи якісь важливі питання – «вмикаємо» брюнетку, а вдома, чи з друзями частенько буваємо типовими блондинками. Та найпривабливіше, що може бути в жінці – це гармонійне поєднання усіх кольорів.

Хто – кого!
Холодна війна Радянського Союзу і Сполучених Штатів – менше зло у порівнянні з одвічним протистоянням легковажних блондинок і гарячих брюнеток. Чого лише варті усталені стереотипи, які, не виключено, придумали самі жінки. Блондинки впевнені, що з ними легше спілкуватися, вони контактніші та безпосередніші – брюнетки у відповідь лише посміхаються: простота не найпривабливіша якість для жінки, а от загадковість, родзинка, темпераментність – це те, що треба, і це, звичайно ж, про брюнеток. Так чи інакше, можна сміятися над цими чварами, сперечатися, переконувати, а можна просто сходити в салон і перефарбуватися, щоб зрозуміти, чи є різниця. Стиліст Лілія Майорова стверджує, що є. Адже за її словами, брюнеткам, дуже важко «включати» якості блондинки. А ось білявкам прищепити якості брюнеток набагато простіше, адже у кожної жінки в житті настає момент, коли вона стає більш відповідальною та сконцентрованою. Нелегко живеться й шатенкам і рудоволосим, хоча стереотипів у цих кольорів значно менше. Лілія й сама від природи шатенка, довгий час «виховувала» в собі окремі якості блондинки. Зізнається, що їй завжди було легко в кар’єрі, але важко в стосунках зі справжніми чоловіками. «Брюнеточні» якості прекрасні для вирішення поставлених задавдань, досягнення кар’єрного зросту. Але справжні чоловіки прагнуть бачити поруч із собою справжніх жінок, а це вже зовсім інші якості! Витягти і розкрити у собі ці якості дуже важко. «Стосовно кольору волосся я довго сперечалася зі своїм викладачем, людиною, котра працює з російськими керівниками та зірками найвищого рівня, – зізнається стиліст. – Тоді, десять років тому, він порадив мені: вийдіть із темного кольору і відкрийте у собі інші якості. Я буваю різною: холодною і логічною, веселою і безтурботною. Лише з роками навчилася бути собою і не грати ролі». Однак колір кольору різниця. До прикладу, колір «блонд» поділяється на кілька чітко виражених відтінків. Холодний блонд свідчить, що його володарка – це амбіційна жінка, така собі «Снігова королева», прототип головної героїні фільму «Диявол носить «PRADА» Міранди Пріслі. Це жінка-керівник, знає чого хоче від життя, дама зі стержнем.
Розкішні або золоті блондинки – це колоритні блондинки змішаних теплих кольорів, такий собі буржуазний шик. Однак вони ніжніші, у них більше жіночності та комфорту, ніж у холодних блондинок. Насправді, саме такий тип найбільше подобається чоловікам. Це колір меду, топленого молока, ванілі, пісочний. Навіть Мадонна раніше, на початку 90-х була холодною блондинкою, а зараз її стилісти підбирають виключно теплі, золоті кольори. Щоправда, незрозуміло чому хмельницькі модниці, коли приходять до перукарні, одразу заявляють: «тільки не жовтавий колір!».
Рудоволосі дівчата завжди були або «сонечками», або «рудоволосими бестіями». Ці аналогії теж не просто так виникли. Чим більше сонця у кольорі волосся, тим більше дівчина видається м’якішою та жіночною, навіть незважаючи на те, що рудий колір не може бути м’яким. Нещодавно я повернулася із останньої паризької колекції, де домінував саме рудий колір, золотий. У поєднанні із сонячними відтінками він дає так звану «теплу зухвалість». Холодний рудий – це марсіанський колір, який притаманний людям із принципом – «бачу ціль – не бачу перешкод». Але якщо його володарка має холодний тип шкіри – це розкішний образ! Головне правильно підібрати кольори одягу та аксесуарів.
Коричневі відтінки у волоссі дівчини викликають довіру, комфорт і свідчать про те, що на його володарку можна покластися. До речі, у такий колір, зазвичай, фарбуються дівчата після сварки із коханими, тому що їм, у цей момент, потрібна основа і опора. Коричневий – це символ земної енергії, тому дівчат із таким відтінком у волоссі вважають вправними господинями.
Брюнетки – м’які, але рішучі. Чорні відтінки насправді притаманні людям із м’яким характером. Кольором людина підсвідомо намагається додати те, чого їй не вистачає: жорсткості, твердості чи рішучості. Можна припустити, що у чорний колір фарбуються дівчата, які хочуть видаватися серйознішими, ніж вони є насправді. «Це не стосується людей із природним кольором, тому що він закладений генетично, – зазначає Лілія Майорова. – Хоча, вроджений колір не є свідченням певного характеру. Я бачила чимало легковажних брюнеток і навпаки, вольових і цілеспрямованих блондинок».
У будь-якому випадку, головною причиною зміни кольору волосся є бажання панянки знайти себе, свій унікальний образ. Тому, радить стиліст, шукайте ті образи, які підкреслять вашу неповторність та унікальність, але не забувайте, що гарне волосся – це здорове волосся.

Імідж – це маніпуляція
Насправді, грати можна на усіх елементах образу людини: на кольорі, довжині волосся та стилі стрижки, на тембрі голосу, жестах, аксесуарах, подачі себе, оточенні. «У створенні образу не має бути поняття «не можна», – каже Лілія Майорова. – Єдине, чого справді не можна – це йти проти себе!». Зробіть так, щоб той образ, у якому вам справді комфортно, підкреслювала кожна деталь, радить стиліст. «Дуже кидається у вічі, коли дівчина, до прикладу, робить із себе рокершу, а по натурі вона – гламурна блондинка, – каже пані Лілія. – Якщо вона робить це за власним бажанням, намагаючись прищепити собі якісь якості, то нехай. А якщо це данина моді – це так сумно! Коли в моду ввійшли широкі штани, які «вбивають» і зріст, і фігуру, то я дивилася на дівчат, які їх носили, із жахом!» У такому випадку стиліст цитує епатажного Сергія Звєрєва, який завжди повторює: «Подивися на себе у дзеркало, і ще раз подумай: ти модель чи симпатична дівчина?». До речі, вже зовсім скоро Європа в офіційну моду вводитиме пишних дівчат. Це особисті прогнози стиліста Майорової, які вона робить, враховуючи останні тенденції світової моди. «Я переконана, що незабаром людей вчитимуть знову бути самими собою, – каже вона. – Повненькі, але доглянуті дівчата, іноді виглядають органічніше, ніж «прозорі» моделі.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую