ye-logo.v1.2
11 Серпня, 2020

КРИМІНАЛ. "Дєдовщина" в лавах військовослужбовців на Хмельниччині

Суспільство 2370

Порушено кримінальну справу проти військослужбовця строкової служби , який побив однополчанина

Військовою прокуратурою Хмельницького гарнізону порушено кримінальну справу відносно військовослужбовця строкової служби солдата С. за ознаками злочину, передбаченого ст. 406 ч.2 КК України (порушення статутних правил взаємовідносин між військовослужбовцями за відсутності відносин підлеглості). Про це повідомив Микола Гуцуляк, прес-секретар військового прокурора Західного регіону України.  Зокрема, у повідомленні сказано: "За матеріалами перевірки щодо збереження життя та здоров’я військовослужбовців військової частини А3013 встановлено, що солдат С. у приміщенні роти, діючи умисно, з метою показати свою уявну перевагу та принизити особисту честь та гідність солдата К. в очах інших військовослужбовців та у їхній присутності, завдав К. удар ногою в лівоий грудний м’яз, чим заподіяв останньому тілесні ушкодження. Нестатутні дії були вчинені солдатом С. стосовно солдата К. і наступного дня, чим заподіяно К. тілесні ушкодження у вигляді крововиливів м’яких тканин задньої поверхні правого плеча.  
Своїми діями солдат С. вчинив порушення статутних правил взаємовідносин між військовослужбовцями за відсутності між ними відносин підлеглості. 
25 квітня 2012 року військова прокуратура Хмельницького гарнізону порушила стосовно військовослужбовця строкової служби військової частини А3013 солдата С. кримінальну справу за ст. 406 ч.2 КК України (карається триманням у дисциплінарному батальйоні на строк до двох років або позбавленням волі на строк від двох до п'яти років).
Досудове слідство триває". 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую