ye-logo.v1.2
31 Травня, 2020

Ольга Фреймут з "Ревізором" у Кам`янці-Подільському (ВІДЕО)

Суспільство 11272 1

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Підписатися на канал "Є" в Youtube

"Ревізор" у Кам`янці-Подільському. Ольга Фреймут про кухню, готелі і все інше...

Портал ye.ua вже повідомляв про те, що 10 квітня у Кам'янці-Подільському розпочалися зйомки передачі «Ревізор». 2 травня програма вийшла в ефір Нового каналу і показала глядачам ідеально чистий Кам'янець-Подільський. Причина цієї чистоти - чутки: поки команда програми перевіряла Чернівці, чутки про наближення "Ревізора" досягли Кам'янця-Подільського. І там розпочали підготовку до його приїзду. Мили навіть сходинки і тротуар біля закладів - про повідомлялось на сторінці програми на Фейсбуці. Також у програмі цікаве відео, яке було знято за кілька тижнів до пожежі в готелі "КСЕНІЯ"

Нагадаємо, увечері в суботу, 28 квітня, туристи, що приїхали в містечко на травневі свята, стали свідками сильної пожежі у великому готельному комплексі «Ксенія» на околиці міста. Людей почали масово евакуювати з охопленого полум'ям будинку. Залишаючи в номерах речі і документи, постояльці вибігали на вулицю.

У програмі, присвяченій Кам'янець-Подільському, крім іншого, можна подивитися як двоє місцевих хлопців -велосипедистів допомагали Ользі перевіряти шикарний готель, а створена "сім'я Ревізоренко" оцінюватимуть один з номерів готелю "Сім днів".  Загалом вийшло цікаво. Пропонуємо вашій увазі відео...  

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую