ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Військова пошта від загиблих солдатів знайшла своїх адресатів через десятиліття

Суспільство 2437

Довгоочікувані вісточки від загиблих родичів у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років отримали десять сімей.

Вчора на Дунаєвеччині відбулась акція передачі листів, які були надіслані ще під час війни і лише через багато років дійшли до своїх родичів. Листи привезли старші наукові співробітники Київського меморіального комплексу «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років» Світлана Даценко та Ярослава Пасічко. А вручав рідним листи голова Дунаєвецької районної державної адміністрації Юрій Кучерявий.
«Хочу сказати, що сьогоднішня подія знайшла своє гідне місце в історії нашого краю і, без сумніву, вона буде пам’ятною – особливо для родин загиблих військовослужбовців. На такі листи завжди чекали з особливою тривогою. Вони лікували, підтримували, продовжували життя воїнам, матерям, дружинам, дітям і всім, хто війною був розділений один з одним. Сьогодні ваші сімейні архіви, де є дорогі серцю речі рідних, поповнить ще одна безцінна реліквія - листи, надіслані з фронту. Це – жива історія воїнів, які віддали своє життя за мир і спокій. Нажаль, ці зворушливі послання в ті далекі важкі роки так і не дійшли до своїх адресатів, але відрадно, що, все ж таки, вони тепер на батьківщині», - сказав Юрій Володимирович, звертаючись до родичів загиблих солдатів.
Голова адміністрації щиро подякував співробітникам Національного музею історії Великої Вітчизняної війни, всім хто долучився до пошукової роботи за потрібну і важливу справу. Напередодні величного і славного свята Дня Перемоги очільник району привітав усіх і побажав миру, добра і невичерпної життєвої енергії для добрих справ.
Довгоочікувані вісточки від загиблих родичів отримали десять сімей.


За матеріалами Дунаєвецької РДА 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую