ye-logo.v1.2
30 Травня, 2020

На Хмельниччині затримали псевдоміліціонера, який вимагав хабар

Суспільство 2263
На Хмельниччині затримали псевдоміліціонера, який вимагав хабар

Спочатку він залякав майбутню жертву, а потім вимагав у громадянина 1000 гривень за непритягнення його до кримінальної відповідальності

Працівники відділу внутрішньої безпеки у Хмельницькій області затримали хмельничанина, який, представляючись працівником міліції, вимагав у громадянина 1000 гривень за непритягнення його до кримінальної відповідальності. 

До відділу внутрішньої безпеки із заявою звернувся мешканець обласного центру і повідомив, що у нього вимагає хабар працівник одного з територіальних відділів міліції. Причому, ситуація склалася досить дивна — відносно чоловіка склали протокол про адміністративне правопорушення, а невідомий міліціонер, який назвав лише своє ім‘я, вимагає грошей за непритягнення його до кримінальної відповідальності. Саме це найбільше насторожило заявника.  Провівши низку оперативних заходів, працівники ВВБ встановили, що вимагач … жодного стосунку до правоохоронних органів не має. 35-річний чоловік цілком випадкового дізнався про складення відносно потерпілого адміністративного протоколу за керування транспортним засобом без документів і вирішив скористатися ситуацією на свою користь. Спочатку він залякав майбутню жертву тим, що проти нього мають порушити кримінальну справу за викрадення автормобіля, а потім запропонував «вирішити питання» за невелику грошову винагороду.

Зловмисника затримали на гарячому — якраз у момент отримання ним грошей. Він зізнався міліціонерам, що дійсно представився оперуповноваженим карного розшуку. Відносно чоловіка наразі порушена кримінальна справа одразу за двома статтями Кримінального кодексу України: ч. 1 ст. 190 — заволодіння чужим майном шляхом обману та ч. 1 ст. 353 — самовільне присвоєння владних повноважень або звання службової особи, поєднане із вчиненням будь-яких суспільно небезпечних діянь. Санкції обох статей передбачають кримінальну відповідальність у вигляді штрафу або обмеженя волі на строк до трьох років. 

 

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую