ye-logo.v1.2
4 Серпня, 2020

На Хмельниччині однорічний хлопчик випав з вікна багатоповерхівки. Дивом він залишився живим

Суспільство 1626

У Кам’янці-Подільському через батьківський недогляд однорічний малюк випав із вікна третього поверху

У Кам’янці-Подільському через батьківський недогляд однорічний малюк випав із вікна третього поверху. На щастя, хлопчик залишився абсолютно неушкодженим — зараз про нещасний випадок нагадують лише кілька подряпин на носі «літуна». Сусіди, побачивши дитину, яка буквально розривалася від плачу посеред прибудинкової клумби, викликали «швидку» та правоохоронців. Як з’ясувалось згодом, у цьому будинку, на третьому поверсі, багатодітна сім’я винаймала квартиру. Батьки виховували чотирьох дітей: двох дівчаток семи та трьох років і двох хлопчиків, старшому із яких шість, а молодшому — всього один рік. 

Того дня чоловік з дружиною залишили дітей вдома, а самі пішли на ринок, де обоє працювали. Коли усе сталося, дівчатка якраз гуляли на вулиці, а от хлопці залишились у квартирі та грались собі на балконі. Старший виніс туди табурет, щоб мати змогу спостерігати за машинами та людьми. Маля і собі захотіло поглянути, що ж там діється за вікном… А потім хлопчик не втримав рівновагу, перехилився й упав прямо на клумбу. І лікарі, і правоохоронці в один голос стверджують, що сталося справжнє диво, адже малюк відбувся лише подряпинами.

«В цій ситуації однозначно винні батьки, — зазначає начальник кримінальної міліції у справах дітей Кам’янець-Подільського міськвідділу міліції Юрій Плюта. — Наразі їх уже притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Незрозумілим є й те, — додає правоохоронець, — як можна залишити однорічну дитину на шестирічного доглядальника, котрий і сам потребує батьківської уваги та опіки».


НАТАЛІЯ КАСАПЧУК 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую