ye-logo.v1.2
28 Травня, 2020

Що шукали Кам’янець-Подільські міліціянти в столичному офісі профспілки?

Суспільство 1953
Фото: ukranews.com

Київський офіс профспілки «Захист справедливості» обшукували міліціонери з Хмельницької області.

 

Про це повідомляє «Главком» посилаючись на заступника голови профспілки, народного депутата від БЮТ Михайла Волинця.

Ситуація, коли правоохоронці без будь-яких пояснень і рішень суду вриваються до офісу тої чи іншої організації, вилучають документи або проводять допити, мабуть, нікого в нашій країні вже не дивує. Сьогодні працівники УБОЗу «нагрянули» до офісу незалежної профспілки «Захист справедливості» і спробували вилучити документацію.

«До нас в офіс прийшли двоє співробітників міліції. Я назву вам їх прізвища. Це старший лейтенант Княгницький Віталій Федорович і капітан Вербицький Едуард Анатолійович. Обидва оперуповноважені по боротьбі з організованою злочинністю Кам'янець-Подільського райвідділу Хмельницької області! Уявляєте, їхали з Кам'янця-Подільського, витрачали гроші на відрядження, прийшли в центральний офіс Конфедерації вільних профспілок, де знаходиться наш всеукраїнський профспілка «Захист справедливості»? Без всяких пояснень почали ритися в столах і шафах, і все заради розправи, заради того, щоб вилучити у нас документацію, щоб вилучити у нас протокол, якого у нас і не може бути, тому що він знаходиться в первинній організації», – розповів Волинець. Він також повідомив, що обшуки УБОЗ в офісі незалежної профспілки «Захист справедливості» пов'язує із прийдешніми протестами профспілок: «Ми це пов'язуємо з тим, що 21 травня близько семи десяти громадських організацій Конфедерації вільних профспілок повинні пікетувати Верховну Раду з метою недопущення прийняття нового Трудового Кодексу».
Крім того, Волинець зазначив, що офіційною причиною обшуку в офісі було названо порушення кримінальної справи проти голови первинної профспілкової організації ДП «Довжоцький спиртовий завод». Правоохоронці просто кажуть, що порушена кримінальна справа. Але навіть статті не називають. Говорять, що вони нічого не знають, що виконують доручення слідчого, який наказав прибути і вилучити документи».

Натомість, у прес-службі ГУМВС України в м. Києві повідомили, що правоохоронці дійсно вилучали документи в приміщенні профспілки, але закону не порушували. «Співробітники Кам’янець-Подільського районного відділу по боротьбі з організованою злочинністю Хмельницької області дійсно проводять обшук та вилучення документів за адресою вулиця Червоноармійська, 65. Однак вони діють в рамках кримінальної справи та в жодному разі не порушують чинного законодавства», – йдеться у повідомленні УНН із посиланням на прес-службу ГУМВС України в м. Києві.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую