ye-logo.v1.2

Хмельниччина. Більше тонни неякісного сала не доїхало до ковбасного цеху

Суспільство 1864

Мікроавтобус з не якісним салом зупинили на Хмельниччині. В мішках було продуктуту загальною вагою 1162 кілограми.

Нещодавно працівники сектору ветеринарної міліції УМВС України в Хмельницькій області спільно зі співробітниками ДАІ проводили відпрацювання автошляхів Новоушицького району, яке дало свої результати.
Так, під час перевірки перевантаженого мікроавтобуса, який рухався в напрямку Кам’янця-Подільського, він виявився повністю забитий пластиковими ящиками та мішками із замороженим салом загальною вагою 1162 кілограми.

Як розповів начальник сектору ветеринарної міліції Микола Тимощук, водій мікроавтобуса, якому і належав вантаж, на вимогу правоохоронців не зміг пред’явити документи, котрі засвідчували б якість, безпечність та походження сала. До того ж, під час огляду замороженої продукції на ній не було виявлено належного маркування, яке б говорило про термін зберігання сала.

Незаконний вантаж було вилучено та за згодою власника утилізовано на державному підприємстві Хмельницький ветсанзавод. Крім того, чоловіка було притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 107 «Порушення правил щодо карантину тварин та інших ветеринарно-санітарних вимог» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція цієї статті передбачає накладення штрафу від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


КАТЕРИНА ШУПРИГАН 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую