ye-logo.v1.2
30 Травня, 2020

У хмельницьких митників з'явився кінологічний центр

Суспільство 2085

“На Хмельниччині є багато перспективних підприємств, які принесуть області чимало прибутків, варто лише комплексно та з розумом підійти до стратегії розвитку промисловості, - заявив голова державної митної служби України Ігор Калєтнік під час робочого візиту.

- А ще хочу зазначити, що Хмельницька митниця знаходиться у списку кращих установ, які своєчасно і вправно справляються із завданнями, що покладені на митні органи. До того ж, у вас серйозний рівень підготовки кадрів у Центрі підвищення кваліфікації, перепідготовки працівників та кінології Держмитслужби, потужний викладацький склад та керівництво. Сподіваюся, що й надалі Центр буде зразком для всієї України”, - зазначив Ігор Калєтнік.
До речі, до центру приєднали науково-дослідний інститут митної справи, який був у Києві, та кінологічний центр, що діяв лише в Одесі. Ігор Калєтнік переконаний, що наразі перспектива за кінологічною службою щодо виявлення контрабанди.
Звісно, журналістська цікавість змусила запитати про можливість залучення Хмельницького аеропорту в якості запасного до Євро-2012, оскільки містом давно ходять такі чутки. На що Ігор Калєтнік відповів, що є чітко визначені аеропорти, які будуть задіяні в Євро-2012 — у Борисполі, Харкові, Донецьку та Львові.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую