ye-logo.v1.2
24 Серпня, 2019

На Хмельниччині депутат районної ради заявляє про переслідування

Ольга Туратура Суспільство 2196 1

Анатолій Кріль: Що шукали міліціонери у моїй білизні та в кишенях костюмів.

Дванадцята сесія Кам’янець-Подільської районної ради запам’яталася багатьма скандальними виступами. Один із них прозвучав з вуст депутата цієї ради Анатолія Кріля, який звернувся із депутатськими запитами про правоохоронців та до прокурора Кам’янеччини - повідомляє портал novini.net.ua. Анатолія Тихоновича, який є відомим у районі підприємцем, цікавить на якій підставі в його оселі проводився обшук, ким він виступає у порушеній кримінальній справі.
 Народні обранці підтримали такі запити, а потім сам депутат розповів про деталі цієї справи. За його слова, на одному з підприємств було вкрадено задній міст до трактора. Така деталь важить приблизно 700-800 кг. З цього приводу порушено кримінальну справу. Анатолій Кріль не знає, ким він проходить у цій справі, але його обурило те, що цю конструкцію міліціонери шукали у його білизні та в кишенях костюмів. Також його дружині не дозволили подзвонити, коли розпочався обшук, чим порушили її право. 
Анатолій Кріль не хоче це пов’язувати з політикою , але вважає, що причиною такої поведінки правоохоронців є його судова тяганина з одним із впливових підприємців, ім’я якого не називалося.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

Избиратель 29.05.2012 11:45

Перед выборами стаёт жарче.......Регионалы рулят!!!

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую