ye-logo.v1.2
11 Серпня, 2020

Хочеш врятувати сина, перекажи 12 тисяч гривень...

Суспільство 2056 1

Чергове телефонне шахрайство на Хмельниччині. 12 тисяч гривень на допомогу сину пішло невідомим людям в кишеню

«Телефонна рулетка» – так називають шахраї заробіток на довірливих громадянах, які погоджуються віддати гроші в обмін на звільнення рідної людини з райвідділу міліції. При цьому громадяни забувають перевірити цю інформацію і як наслідок – стають ошуканими. В переважні більшості повідомляють про затримання дітей.

31 травня близько 15.00 години невстановлені особи зателефонували на мобільний телефон 47-річної жительки смт. Чемерівці та надавши неправдиву інформацію про її сина, 22-річного жителя міста Красноармійськ Донецької області, шляхом переказу коштів, заволоділи 12 000 гривнями. 

Цей випадок досить типовий. Вам дзвонять на стільниковий телефон і повідомляють, що ваш родич у біді. Переговори ведуть зазвичай так, що батьки погоджуються на оплату послуг «доброго» посередника відразу ж. Все виглядає дуже правдоподібно: до вас звертаються по імені та прізвищу (ці дані легко дізнатися за номером телефону). Ви нервуєте і терміново передаєте гроші. Причому мало хто з жертв, втративши від переляку голову, здогадувався подзвонити «затриманому» родичу і уточнити його місцезнаходження.
Шахраї виявляються гарними психологами. Вони не дають жертві вийти зі стресової ситуації, так як тверезо міркувати в стані шоку дуже складно. По ходу зловмисники намагаються з’ясувати якомога більше про особисте життя жертви – імена родичів, місце проживання. І відразу ж включають нову інформацію в свою легенду. Шахраї доходять іноді до того, що підробляють голос і представляються не тільки посередниками, а й родичами …

Так що... будьте обережні.

Коментарі:

Избиратель 03.06.2012 22:53

У нас гуманные законы к таким пи...м. Садить таких надо на лет 10-12  и ложных заминирований не будет и т. д. 

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую