ye-logo.v1.2
31 Травня, 2020

Природна монополія: "Поділля-центр" платитиме 112 тисяч гривень в рік

Суспільство 2493

Три обласні державні телерадіокомпанії (ОДТРК) 24-25 травня за результатами тендерів уклали угоди на трансляцію цифрового телевізійного сигналу на загальну суму 1,87 млн. грн.

Рівненська ОДТРК уклала договір з ТОВ «Зеонбуд» на суму 423 тис. грн. за рік трансляції телепрограмм. Було застосовано процедуру закупівлі в одного учасника, обґрунтовану тим, що «Зеонбуд» є єдиним провайдер, уповноваженим державою на надання подібних послуг.
Одеська ОДТРК уклала угоди уже з двома компаніями. «Зеонбуду» вона заплатить 1,22 млн. грн., і ще 120 тис. грн. отримає ДП «Одеський обласний радіотелевізійний передавальний центр» за послуги мережі, необхідні для трансляції сигналу. Закупівля послуг в останньої компанії пояснюється тим, що лише передавальний центр має необхідні для трансляції технічні засоби.
Хмельницька ОДТРК «Поділля-центр» замовила послуги мережі з трансляції в багатоканальній телемережі МХ-5 у стандарті DVB-T2 (MPEG-4) у Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення, чиї послуги обійдуться в 112 тис. грн. за рік. Закупівля послуги в концерну, як і у випадку з Одеською ОДТРК, аргументується природною монополією: технічна можливість трансляції сигналу на території області є тільки у Подільської філії КРРТ (Концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення - ye.ua)
Ці угоди між ОДТРК та КРРТ на трансляцію цифрового телесигналу стали першими з того часу, як «Зеонбуд» за рішенням Нацради з питань ТВ та радіомовлення став монополістом на трансляцію по багатоканальній цифровій телемережі МХ-5 у стандарті DVB-T2 (MPEG-4). В червні 2011 року «Зеонбуд» почав встановлювати власне обладнання для трансляції сигналу на вишках КРРТ, за допомогою якого і мав виконувати свої функції.
На сьогоднішній день угоди з «Зеонбудом» уклали ОДТРК і комунальні телекомпанії в таких регіонах:
АР Крим – 1,40 млн грн.,
Донецька – 973 тис. грн.,
Житомирська – 899 тис. грн.,
Запорізька – 714 тис. грн.,
Закарпатська – 357 тис. грн.
Івано-Франківська «Галичина» – 240 тис. грн.,
Рівненська – 422 тис. грн.
«Рудана» (м.КривийРіг) –293 тис. грн.,
Тернопільська – 139 тис. грн.
Чернівецька – 248 тис. грн.
Одеська – 1,22 млн. грн.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую