ye-logo.v1.2
8 Серпня, 2020

На Хмельниччині чоловік впав зі стіни коли дивився “Караоке на майдані”

Суспільство 3979

«Караоке на майдані» з Ігорем Кондратюком стало причиною травмування хлопця, який упав зі стіни...

3 червня у День міста Ізяслав з 14.00 до 18.00 проходили зйомки телеканалом СТБ музичного шоу “Караоке на майдані”, ведучий Ігор Кондратюк. Всього було відзнято дві передачі. Перша вийде в ефір в кінці червня, а друга – в кінці серпня. 
Як повідомив порталу ye.ua наш постійний читач Андрій: “Свято проходило весело, тільки була одна неприємність: діти повилазили на стіни старої будівлі замка Сангушків і один хлопець впав зі стіни замку. Його одразу ж забрала “швидка” й відвезла в лікарню”.

Сергій Семенович (репортер видання “Крапка”, Ізяслав):
- На будівлю вилізло чимало народу, а вилізли для того щоб краще бачити дійство яке відбувалось поряд... так як зйомки програми відбувались в історичному центрі міста поблизу костелу та замку князів Сангушків.. і людей під час зйомок зібралося не одна тисяча... Більшість з людей які вилізли на мури замку, були діти.

Марина ( очевидець):
- Я стояла на протилежній стороні і бачила те ж саме що і всі. Я більше дивилась на Кондратюка. Впав, здається, він один. Говорили, що його спихнули, інші казали, що хлопці посперечались.

Марія Гордійчук (очевидець):
  - Мы стояли снизу и он слетел, упал возле нас. Скорая была. Говорили что он потерял сознание. Как упал, то его взяли под руки и вывели с развален.

Наразі відомо, що травмованому чоловіку - 25 років. Він військовослужбовець. Сам він не з Ізяслава, а десь з Віниччини. Зараз лежить у реанімації Ізяславської лікарні. В нього тріщина хребта. Але кажуть, що ходити, можливо, буде. Проте військова кар’єра закінчена.

Ніка Клімова (очевидець):
- Я вважаю, що люди, які вилазили на будівлю самі винні, адже кожен ізяславчанин знає, що будівля в жахливому стані, і тим паче був дощ, будівля може обвалитися в будь-який момент...

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую