ye-logo.v1.2
4 Червня, 2020

Дитяче свято: політика, малюнки і морозиво

Суспільство 2366

У Хмельницькому дітей захищали хто як міг. 1 червня, у нібито дитяче свято одні піарилися, інші куштували морозиво, а всі разом малювали.

Однак малюнки хоч і були дитячі, все ж не обійшлося без політики. На майдані Незалежності святкувати почали ще з п’ятниці, порушуючи робочий ритм чиновників та клерків облдержадміністрації. Юні таланти міста на площі малювали свої шедеври… Президенту. Принаймні, заступник голови Хмельницької обласної організації Партії регіонів Михайло Войтюк запевняв дітлахів, що їхні малюнки дійдуть до гаранта через засоби масової інформації. Того ж дня свої малюнки, але вже не Президенту, а хмельничанам, дарували діти у парку імені Чекмана. Це вже представники «Батьківщини» розгорнули конкурс малюнку на асфальті на тему: «Футбольна Батьківщина». Усім дарували морозиво, а дітям – морозиво, подарунки і безкоштовні атракціони. Не заради піару, а заради самого власне свята, організувало захід міське товариство інвалідів. Накриті столи, танці, ігри, конкурси і, звичайно ж, подарунки – так уже п’ятий рік поспіль проводиться дитяче свято завдяки небайдужим людям.
«Наші підопічні - вже дорослі, - каже Ніна Петрівна, - але через хворобу позбавлені можливості спілкуватися з ровесниками, тому радіють будь-якій можливості вирватися з чотирьох стін. Це обділені діти, які радіють кожному подарунку, і без наших спонсорів ми б не обійшлися. Як і до кожного свята, нам допомогли продуктами, солодощами, напоями. І, традиційно, кожен отримає ще й подарунок. Цього року це - приліжкові килимки та сувеніри. Спонсори навіть надають можливість дітям, які здатні сидіти, але не в змозі пересуватися, добратися до нас на таксі».
… На обслуговуванні в міському товаристві інвалідів знаходиться 60 дітей-інвалідів: з ДЦП, аутизмом, хворобою Дауна… Десять з них взагалі прикуті до ліжка. І знаходяться люди, які відвідують кожного з них, вручаючи гроші та подарунки.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую