ye-logo.v1.2
28 Травня, 2020

Літо прийшло – крадії активізувалися

Суспільство 2449

У Хмельницькому викрили крадіїв-гастролерів. Про це на брифінгу, 5 червня повідомив заступник начальника кправління Державної служби охорони при УМВС України в Хмельницькій області Анатолій Гонгало.

Нещодавно до помешкання хмельничан намагався вдертися злодій-гастролер. Приїхавши до Хмельницького, 38-річний чоловік винайняв тут житло і приступив до «справ». Крадій уважно вивчив період, коли господарів квартири не було вдома, і навідався до них. З собою він прихопив інструмент для злому дверей. «На щастя, спостережливі сусіди почули шурхіт в коридорі та вирішили крізь дверне «око» подивитися, що робиться ззовні, – розповів Анатолій Гонгало. – Проте одразу ж побачивши, що поле зору недоступне, люди зрозуміли, що до сусідської квартири намагається залізти справжній злодій. Швидко і без зайвих зволікань зателефонували до відділку міліції, а звідти відповідне повідомлення передали до чергової частини управління Державної служби охорони при УМВС України в Хмельницькій області». Крадія затримали і наразі перевіряють його причетність до інших крадіжок, які сталися у Хмельницькому останнім часом.
Державна служба охорони вкотре нагадує, що з настанням літа, коли люди покидатимуть свої домівки на тривалий період та від’їжджатимуть на відпочинок, їхнє майно ставатиме «ласим шматочком» для квартирних злодіїв. Тому найкращий спосіб захистити своє майно від злодійських посягань – це встановити сигналізацію та централізовану охорону.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую