ye-logo.v1.2
30 Травня, 2020

У Хмельницькому відкрито «прозорий» пункт реєстрації автомобілів

Суспільство 4945 2

В рамках переходу реєстраційно-екзаменаційних пунктів ДАІ, відомих в народі як МРЕВ, на новий режим роботи за принципом «Єдиного вікна».

У Хмельницькій області активно запрацювала система надання відповідними підрозділами ДАІ послуг з реєстрації та зняття з обліку транспортних засобів за принципом «Єдиного вікна». За новими правилами віднедавна працюють усі дев’ять відділень РЕР, розташованих у різних куточках області. Але усі вони пов’язані між собою через спеціальну комп’ютерну мережу, тож відтепер, до прикладу, мешканець Кам’янця-Подільського може без проблем придбати і зареєструвати автомобіль у Хмельницькому без проходження аналогічної процедури у рідному місті.
У найближчому майбутньому система «Єдиного вікна» об’єднає усю територію нашої держави, а наразі вона проходить тестування саме на базі Хмельницької області.
Правоохоронці обіцяють, що відтепер на реєстрацію автомобіля громадяни витрачатимуть не дні і тижні, а максимум півгодини. Процедура відбуватиметься максимально швидко і прозоро. 
Так, до речі, і сталося на відкритті нового «прозорого» пункту реєстрації автомобілів, яке відбулося у Хмельницькому за участю начальника обласного управління міліції Сергія Шутяка, губернатора Хмельниччини Василя Ядухи та народного депутата України Інни Богословської. Хмельничанин, котрий придбав новенький автомобіль, не повірив своєму щастю, коли отримав відповідні документи та номери за 7 хвилин, і міг спокійно вирушати у справах. 


КАТЕРИНА ШУПРИГАН 

 

Коментарі:

Сергей Савенков 10.06.2012 11:44

> Предвыборный пиар ПР. Ну, то есть, начиная с какого-то времени перед выборами, никакой власти делать ничего хорошего не надо, чтобы вдруг бдительный "Избиратель" не заподозрил их в PRе, да? Может, вы по делу будете судить, а не по исполнителям и причинам? Ну, так как - дело хорошее сделали?

Избиратель 06.06.2012 20:52

Предвыборный пиар ПР.

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую