ye-logo.v1.2
12 Серпня, 2020

Хмельниччина. Обшук у будинку депутата був законний

Суспільство 2681
Раніше депутат заявляв про переслідування та не санкціонований обшук у своєму помешкані. Прокуратура все спростувала
Раніше депутат заявляв про переслідування та не санкціонований обшук у своєму помешкані. Прокуратура все спростувала

Нагадаємо, раніше на Хмельниччині депутат Кам’янець-Подільської районної ради заявляв про переслідування

У засобах масової інформації розповсюджено повідомлення про заяву депутата Кам’янець-Подільської районної ради на сесії ради Кріля А.Т. щодо переслідування його правоохоронними органами та порушення законодавства під час проведення обшуку в його помешканні. Оскільки заявлене не відповідає дійсності, прес-служба прокуратури Хмельницької області заявила наступне: " Прокуратурою Кам’янець-Подільського району упродовж квітня-травня поточного року проводились перевірки за заявами Кріля А.Т. та його дружини з приводу законності проведення обшуку. 
Перевіркою з’ясовано, що 30.03.2012 Кам’янець-Подільським РВ УМВСУ в області порушена кримінальна справа за фактом крадіжки запчастин та комплектуючих агрегатів до трактора, що належить громадянину П. В ході досудового слідства встановлено, що на Кріля А.Т. вказують потерпілий та свідки у справі, як на особу, котра може бути причетна до цієї крадіжки та за його місцем проживання може заходитись викрадене майно. Тому, на підставі постанови міськрайонного суду від 06.04.2012, слідчим проведено обшук за місцем проживання Кріля А.Т., за результатами якого складено відповідний протокол.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Хмельниччині депутат районної ради заявляє про переслідування
Обшук проводився в присутності двох понятих і дружини зазначеного депутата, що відповідає вимогам ст.ст.183, 181 КПК України. Доводи Кріля А.Т. про те, що «дружині не дозволили подзвонити, чим порушили її право» безпідставні, оскільки згідно з кримінально-процесуальним законом слідчий має право заборонити особам, які перебувають в приміщенні, під час обшуку виходити з приміщення, спілкуватись з іншими особами до закінчення обшуку. З матеріалів перевірки слідує, що дружина Кріля А.Т. від підпису про ознайомлення із постановою суду, підпису протоколу обшуку та отримання документу відмовилась.
Крім того, за поясненнями співробітників міліції та понятих, не було фактів проведення обшуку в шафі з білизною, в кишенях костюмів тощо, як на цьому наголошує Кріль А.Т.
Прокуратурою району не виявлено порушення вимог КПК України під час проведення слідчої дії працівниками райвідділу міліції, про що Крілю А.Т. надано ґрунтовні відповіді. Його звинувачення, що «причиною такої поведінки правоохоронців є його судова тяганина з одним з впливових підприємців», надумані".

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую