ye-logo.v1.2
3 Червня, 2020

На Хмельниччині 19-річна студентка стала жертвою шахрайки

Суспільство 1952

Під приводом зняття «порчі» невідома жінка видурила у неї гроші та ювелірні вироби на загальну суму 16 тисяч гривень

О півдні молода дівчина спокійно крокувала центром міста, аж тут за руку її схопила незнайомка та почала говорити, що їй та її матері сусідка «поробила» на смерть. Дівчина згадує, що після цих слів вона впала у дивний трансовий стан, і була готова виконувати будь-які вказівки «благодійниці». А та, в свою чергу, почала запевняти, що може врятувати її сім’ю — потрібно тільки виконати певний ритуал: принести з дому хустину, в яку покласти усі золоті вироби, трохи солі, шматок хліба, і обов’язково мати при собі гроші. Зустріч дівчині «цілителька» призначила через годину на тому ж місці. 
Приїхавши додому, дівчина зібрала усе золото, замотала у хустину хліб із сіллю і вирушила на вказане місце зустрічі, а по дорозі зняла із картки ще й 530 гривень. Через декілька хвилин прибула «знахарка» разом із ще однією «жертвою» заздрісних сусідів, і розпочався сеанс «відробляння» на двох: півгодини дівчата слухали молитви, після яких ще півгодини ходили колами по алеї. 19-річна студентка і незчулася, як жінки зникли разом із грішми та прикрасами. Оговтавшись, потерпіла одразу ж звернулася в міліцію, але за шахрайкою, ясна річ, уже й слід простиг. 
— Скільки працівники міліції не попереджають громадян про небезпеку стати жертвами псевдоцілительок, а люди обачнішими, на жаль, не стають, — зазначає перший заступник начальника Кам’янець-Подільського міськвідділу міліції Олександр Кулько. — Як наслідок, маємо нові випадки шахрайств. Наразі працівники карного розшуку докладають усіх зусиль для розшуку шахрайки і просять громадян, яким будь-що відомо про цей випадок, повідомити за телефоном «102».


НАТАЛІЯ КАСАПЧУК 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую