ye-logo.v1.2
28 Травня, 2020

Прощавай, аналогове! Здравствуй, телебачення для телегурманів

Суспільство 3119
Фото: Євгеній ДОРОФЄЄВ

Компанія“Воля” провела для журналістів демонстраційний показ нових цифрових та HD-технологій.

“Воля”, провідний український провайдер кабельного телебачення й Інтернету, офіційно запустила “цифру” та телебачення у форматі високої чіткості HDTV. Таким чином її абонентам у Хмельницькому стало доступним зображення та звук у найсучаснішому форматі, який відповідає високим міжнародним стандартам. Більше того, клієнти компанії зможуть дивитися всі матчі «Євро-2012» в прямому єфірі і в цифровому, і в HD-якості, завдяки меморандуму між «Волею» та «Медіа Групою України». «Нашим абонентам відтепер доступні понад 150 програм, а індивідуальний план підписки може бути сформований із трьох основних і трьох додаткових тематичних пакетів, - каже керівник відділу по зв’язках із громадськістю компанії «Воля» Аліна Сігда. – Додавання нових каналів очікується й надалі. Так, найближчим часом будуть сформовані дитячий та пізнавальний пакети. Що ж до переваг HD-формату, то цей цифровий сигнал не має шумів і дає дуже чітке зображення. Ще одні плюси нових телевізійних технологій – це широкоекранне зображення та цифровий звук. Відтепер наші абоненти зможуть в домашніх умовах насолоджуватися звучанням багатоканального кіно». Щоб дивитися телеканали з HD-якістю, потрібні сучасний телевізор із підтримкою MPEG-4 і HD-формату із вбудованим ТВ-тюнером стандарту DVB-C. А також придбаний у компанії “Воля” CAM-модуль умовного доступу й карточка умовного доступу. Вартість CAM-модуля - 299 гривень. Також абоненти, які підключать пакет «Воля HD», зможуть узяти в користування нові HD-тюнери. Для абонентів, які виберуть послугу “ТБ + Інтернет”, вартість користування обладнанням становитиме 10 грн/міс.
До речі, дивитися усі матчі “Євро-2012” в цифровій SD та HD якості пропонує також і цифрове супутникове телебачення “Viasat”.
Нагадаємо, що на сьогоднішній день в Хмельницькому вже можна дивитися в “цифрі” 25 каналів серед яких і один регіональний — обласна державна телерадіокомпанія “Поділля-Центр”. Скоро ми зможемо побачити в цифровому форматі й “Дитяче телевізійне агентство” (логотип “33 канал”). Ще дві телерадіокомпанії, які працюватимуть на всю область, визначаться на конкурсній основі найближчим часом. Це безкоштовний пакет програм, який транслюватиметься на всій території України (28 всеукраїнських каналів та 4 регіональні)
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую