ye-logo.v1.2
13 Серпня, 2020

Ціна дружби. Чотириста гривень?...

Суспільство 2241

28-річний мешканець Кам’янець-Подільського району й подумати не міг, до чого призведе його безпечність зняття грошей з банківської картки в присутності товариша.

До Кам’янець-Подільського міськвідділу міліції із заявою про зникнення коштів із банківського рахунку звернувся мешканець одного із сіл Кам’янець-Подільського району. Чоловік був переконаний, що його кошти викрали комп’ютерні хакери, і навіть не здогадувався, що справжній крадій був поряд. 
Працівники карного розшуку провели відповідну перевірку та встановили особу злодія — ним виявився чемний, перевірений роками товариш. В переддень крадіжки потерпілий разом із подругою гостювали у нього. Недільного ранку жінки пішли у місто, а чоловіки залишились вдома, щоб спокійно попити пива та порозмовляти.
Посеред застілля господар квартири, зіславшись на необхідність купити цигарок, пішов до крамниці. Виходячи з будинку, він прихопив з собою банківську картку гостя, витягнувши її з кишені куртки. Як то кажуть, одним махом двох зайців убив: і цигарок купив, і гроші зняв. Пін-код знав, бо не раз був поруч, коли друг знімав кошти. 
— Вже не дивує, що гроші знищують дружбу, — зазначає старший оперуповноважений сектору карного розшуку Кам’янець-Подільського МВ УМВС Володимир Гуменний. — Збагатившись чотирма сотнями гривень, чоловік втратив друга та чесне ім’я. 
Наразі проти зловмисника порушено кримінальну справу за ч. 1 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Максимальне покарання за такий злочин — позбавлення волі на строк до трьох років. 

Автор НАТАЛІЯ КАСАПЧУК

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую