ye-logo.v1.2

Шестеро потерпілих після зустрічі із грабіжником опинилися на лікарняних ліжках

Суспільство 2500

В останньої жертви розбійника — струс головного мозку, кілька вибитих зубів та перелом щелепи у трьох місцях, тож у лікарні йому доведеться провести не менше місяця

Працівники карного розшуку Хмельницького міськвідділу внутрішніх справ «на гарячому» затримали 20-річного молодика, який впродовж місяця вчиняв розбійні напади на мешканців обласного центру та зривав із них золоті ланцюжки. До речі, усі 6 жертв зловмисника — чоловіки. 
Чому обирав лише чоловіків? — Із солідарності, — пояснює затриманий. — На жінок не піднімалась рука. А рука виявилась справді важкою — усі шестеро потерпілих після зустрічі зі зловмисником опинилися на лікарняних ліжках. До прикладу, в останньої жертви розбійника — струс головного мозку, кілька вибитих зубів та перелом щелепи у трьох місцях, тож у лікарні йому доведеться провести не менше місяця.
Цікаво, що молодик нападав на своїх жертв у світлу пору доби, в період з дванадцятої до другої години дня, коли люди повертались додому на обід. Зловмисник відстежував чоловіків на зупинках громадського транспорту і проводжав до під’їзду. У потенційних жертв молодий чоловік не викликав жодних підозр, аж поки за ним не зачинялись двері під’їзду. Тоді він кількома ударами в голову «вимикав» жертву і зривав ланцюжок. 
Награбоване хлопець збував на місцевому ринку, а гроші витрачав на розваги. До речі, незважаючи на молодий вік, він раніше уже притягувався до кримінальної відповідальності за грабіж, і батьки, щоб не допустити рецидиву, не випускали ввечері сина із дому. Але це, як бачимо, його не зупинило.
Наразі 20-річний молодик перебуває під вартою. Проти нього порушили кримінальну справу за ч. 2 ст. 187 «Розбій» Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років із конфіскацією майна.


АВТОР КАТЕРИНА ШУПРИГАН  

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую