ye-logo.v1.2
4 Серпня, 2020

На Хмельниччині грабіжники вивезли свою жертву в ліс і прив’язали до дерева

Суспільство 2392

Близькі та знайомі потерпілої стверджують, що вона ще «легко» відбулася, адже обоє зловмисників раніше уже перебували в місцях позбавлення волі за … вбивства.

Того дня 25-річна жителька одного із сіл Віньковецького району поверталася додому із Кам’янця-Подільського, куди їздила на зустріч із університетськими подругами. Коли безтурботна і сповнена позитивних вражень жінка прийшла на автовокзал, виявилося, що квитків на потрібний їй автобус уже немає. Тоді вона без вагань сіла у попутній автомобіль, водій якого погодився за невелику платню підвезти мандрівницю.
Та посеред траси автомобіль несподівано зупинився, а водій та ще один його пасажир пересіли на заднє сидіння до дівчини і, погрожуючи, забрали у неї всі цінні речі: фотоапарат, мобільний телефон, золоту каблучку та дрібні гроші. Потім чоловіки вивезли бідолашну у найближчий ліс та прив’язали її скотчем до дерева, а самі поїхали геть.
Можна тільки уявити, що в той момент відчувала потерпіла, але їй вдалося зібрати останні сили та самотужки вивільнитися. Через ліс та поле вона дійшла до автозаправної станції, де і попросила оператора викликати міліцію.
Шляхом проведення масштабних оперативно-розшукових заходів працівникам карного розшуку Ярмолинецького райвідділу внутрішніх справ, на території обслуговування якого і було скоєно злочин, вдалося встановити особи зловмисників та провести вдалу операцію по їх затриманню. За молодшим, 32-річним грабіжником, довелося їхати аж до сусідньої Вінницької області, а іншого, 43-річного водія автомобіля, затримали у його рідному Кам’янці-Подільському.
Наразі обоє зловмисників перебувають під вартою, проти них порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 186 «Грабіж» Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.


КАТЕРИНА ШУПРИГАН 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую