ye-logo.v1.2
4 Серпня, 2020

Через ремонт водопроводу у Хмельницькому змінено рух пасажирського транспорту...

Суспільство 2213

У зв'язку з аварійно-ремонтними роботами на магістральному водопроводі на вулиці Маршала Рибалка змінено рух пасажирського транспорту по вулицях: Зарічанській, Старокостянтинівське шосе і проспекту Миру.

У зв'язку з необхідністю проведення аварійно-ремонтних робіт на магістральному водопроводі на вулиці Маршала Рибалка, 10 липня з 9.00 до 5.00 годин ранку наступного дня буде обмежено водопостачання будинків, розташованих на вулиці Маршала Рибалка, на відрізку від вулиці Зарічанської до проспекту Миру. Також у зв'язку з цим буде змінено рух транспорту.
Рух пасажирського транспорту буде здійснюватись по вулицях: Зарічанській, Старокостянтинівське шосе і проспекту Миру. Тролейбуси курсуватимуть за наступними маршрутами:
Маршрут № 8а — мікрорайон Озерна — пр. Миру — вул. Старокостянтинівське шосе — вул. Зарічанська, далі – за маршрутом; в зворотньому напрямку: вул. Зарічанська - вул. Старокостянтинівське шосе - проспект Миру – мікрорайон Озерна.
Маршрут № 11 - мікрорайон Озерна — пр. Миру — вул. Старокостянтинівське шосе — вул. Зарічанська, далі – за маршрутом; в зворотньому напрямку: вул. Зарічанська - вул. Старокостянтинівське шосе - пр. Миру — мікрорайон Озерна.
Маршрут № 11а - мікрорайон Озерна — пр. Миру — вул. Старокостянтинівське шосе — вул. Зарічанська, далі - за маршрутом; в зворотньому напрямку: вул. Зарічанська - вул. Старокостянтинівське шосе – пр. Миру — мікрорайон Озерна.
Маршрут № 1 - “пр. Миру — Міська лікарня” на цей період буде відмінено.
Маршрут № 9 — пр. Миру — вул. Зарічанська, далі – за маршрутом; в зворотньому напрямку: вул. Зарічанська — пр. Миру, далі - за маршрутом.
Адміністрація підприємства “Хмельницькводоканал” просить вибачення за тимчасові незручності. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую