ye-logo.v1.2
31 Травня, 2020

Пенсіонерка взяла до себе квартиранта, а він виявився шахраєм...

Суспільство 1797
Довірлива кам'янчанка віддала шахраю половину своїх заощаджень
Довірлива кам'янчанка віддала шахраю половину своїх заощаджень

У Кам’янці-Подільському довірлива пенсіонерка стала жертвою молодого шахрая, віддавши йому більшу частину своїх заощаджень.

Жінка уже тривалий час мешкала одна, а нещодавно вирішила підзаробити і подала в місцеву газету оголошення про те, що здає кімнату.
Вже за кілька днів у квартирі пролунав телефонний дзвінок. Молодий чоловік назвався Віталієм та домовився, що прийде подивитись кімнату. Зайшовши в оселю, гість поводився виважено, чемно, детально розпитував умови винайму та оплати і з усім погоджувався — одним словом, справляв цілком позитивне враження і не викликав жодних підозр.
Обравши слушний момент, молодий співрозмовник перевів мову на те, як важко пенсіонерам прожити на одну пенсію. Мовляв, продукти харчування постійно дорожчають, і не за горами черговий стрибок цін.
Хлопець так «промив мізки» старенькій, що та вже зібралась на ринок поповнювати запаси харчів. Новоспечений квартирант зупинив жінку та запропонував їй свої послуги. Після того, як вони разом склали список необхідних продуктів, старенька виділила хлопцеві 650 гривень на покупки. 
На жаль, пенсіонерка більше не побачила ні молодого чоловіка, ні грошей, ні продуктів. Ввечері того ж дня вона звернулась із відповідною заявою до Кам’янець-Подільського міськвідділу міліції.
По даному факту правоохоронці проводять перевірку, — зазначає начальник Кам’янець-Подільського МВ УМВС Юрій Дахно. — Як не сумно це констатувати, але далеко не вперше люди стають жертвами власної довірливості, яка виступає основною складовою для здійснення шахрайства. Шановні мешканці міста та району, — продовжує Юрій Дахно, — спілкуючись із незнайомими людьми, не втрачайте пильності та уважності, щоб зрозуміти, правду вам говорять чи чергову байку.


НАТАЛІЯ КАСАПЧУК 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую