ye-logo.v1.2

"Кручу, верчу - обмануть хочу"

Суспільство 1569

Жінка видурила в пенсіонерки значну суму грошей залишивши їй на пам'ять біжутерію

У Красилові 72-річна пенсіонерка постраждала від кмітливої шахрайки. Зловмисниця запримітила свою жертву на овочевому базарі і так її заговорила, що та віддала усі свої заощадження.
Вже пізніше потерпіла згадувала, що й сама не опам‘яталася, як вступила у розмову з незнайомкою – а та одразу квапливо взялася посвячувати її у свої сімейні справи. Пенсіонерка була глибоко віруючою людиною, тому чемно слухала жінку. ЇЇ історія була «захопливою» - зловмисниця розповіла, що після смерті чоловіка поїхала в Ізраїль на заробітки, а прямо у той день знову збиралася на чужину, ось тільки не мала де залишити золоті вироби, у які й вклала зароблені долари. Вона свідомо повела розмову так, що пенсіонерка і незчулася, як сама запропонувала свою квартиру у якості банківської скриньки схову. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Ваш син у міліції. Готуйте гроші..."
Уже в помешканні шахрайка повідомила інше – оскільки усі гроші вона вклала у дорогоцінності, їй не вистачає коштів на квиток. Потерпіла і тут її «виручила». Вирішивши, що золото є гарним завдатком – віддала лиходійці усі свої заощадження – більше шести тисяч гривень та 100 американських доларів. А за пару годин, коли жінка ліпила вареники на кухні, вона раптом зрозуміла: її обдурили. Вилучена біжутерія з металу жовтого кольору наразі перебуває на експертизі.
Сусіди розповіли працівникам міліції, які виїхали на місце події, що потерпіла часто потрапляє у подібні пригоди. Люди з нечистим сумлінням, які знають її доброту, милосердя та безкорисність, часом безсовісно використовують пенсіонерку.
На Хмельниччині уже траплялись злочини, скоєні за подібною схемою, про що неодноразово повідомлялось у засобах масової інформації. Але громадяни нехтують правилами безпеки, безпечно довіряються незнайомцям, внаслідок чого втрачають усе своє майно. 

Нагадаємо, що у Кам’янці-Подільському пенсіонерка взяла до себе квартиранта, а він виявився шахраєм...

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую