ye-logo.v1.2
1 Червня, 2020

На Хмельниччині відкрили нову поліклініку

Суспільство 2910

У Волочиському районі нещодавно відкрили нову поліклініку

Більше 20 років жителі Волочиського району чекали цієї події, адже будівництво районної поліклініки на 380 відвідувань в зміну розпочалося у 1991 році. Її планували здати в експлуатацію у третьому кварталі 1993, однак, через брак коштів будівництво на довгий час було «заморожене». Завдяки клопотанням обласної державної адміністрації та особисто Василя Ядухи перед Кабінетом Міністрів України, справу було зрушено з мертвої точки. «Ми не на словах, а ділом доводимо, що конкретні справи для нинішньої влади важливіші будь-якої політики. І приємно сьогодні чути з вуст простих людей, що за останніх два роки зроблено більше, ніж сказано. Перший транш, який був виділений в 90-х роках на будівництво поліклініки сягнув 25% від загальної вартості. А за останніх два роки з державного бюджету було виділено кошти для Віньковецької поліклініки, яка вже працює, 16 мільйонів - для Волочиської. Ще майже 3 мільйона спрямували на закупівлю нового найсучаснішого обладнання і устаткування», - підкреслив Василь Ядуха. 
Будівництво п’ятиповерхової поліклініки відновили у жовтні 2010 року. Сьогодні це чи не найкращий і найбільший об’єкт галузі охорони здоров’я краю, що введено в експлуатацію за роки незалежності. Тут є відділення сімейної медицини, жіноча консультація, хірургічне та стоматологічне відділення, функціональної діагностики, фізіотерапевтичне та лікувальної фізкультури, відділення денного стаціонару. Також тут розміщений центр первинної медико-санітарної допомоги, який в недалекому майбутньому буде функціонувати як окремий заклад. Голова облдержадміністрації під час вітальної промови зазначив, що завдяки роботі Президента України, його соціальним ініціативам та реформам, що спрямовані на покращення життя українців, сьогодні ми бачимо великі зрушення та кроки вперед в усіх галузях, зокрема у медицині. Після символічного перерізання стрічки голова разом з керівництвом району і міста оглянув новенькі кабінети з усім необхідним обладнанням. Якість виконаних робіт він оцінив на «відмінно». Найбільше вразило відділення стоматології з дороговартісним обладнанням, якого не має жоден комунальний медичний заклад області.
Велику увагу голова облдержадміністрації приділяє питанню забезпечення житлом сімей молодих лікарів, і під час останнього візиту у район дав доручення голові районної адміністрації віднайти можливість і виділити квартири для початку бодай кільком родинам. На сьогодні у Волочиську вже є кошти для придбання двох квартир.
«Галузі охорони здоров’я і надалі буде приділятися максимум уваги, адже днями Президент України дав доручення наблизити якісні медичні послуги в плані профілактики і діагностики до найвіддаленіших населених пунктів. З цією метою будуть створені пересувні амбулаторії на базі великих автобусів, які об’їжджатимуть далекі села, де відсутнє таке поняття як сімейна медицина, де людям важко добратися до медичних закладів. Вважаю, що це колосальний крок вперед поряд з розвитком мережі швидкої допомоги. На практиці влада дбає про здоров’я людей. Медицина дійде в плані діагностики і профілактики до кожної людини. В кожному районі працюватимуть такі пересувні лікарські амбулаторії», - підкреслив очільник краю.
 

adm.km.ua

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую