ye-logo.v1.2
12 Серпня, 2020

На Хмельниччині селяни власноруч та своїм коштом зводять дитячий садок

Суспільство 1890

Чиновники погрожують закрити ще й початкову школу у селі. Батьки не здаються, а щодня приходять на будівництво. Тати та мами на шкільне подвір'я ходять, як на роботу.

Дитсадок вирішили звести своїми руками і власним коштом. На будівництво садка кошти збирали усім селом. Роботи ще тривають, а грошей уже бракує. Вони сподіваються, що якщо побудують дитсадок, то і він буде працювати, і школу не закриють. Районні очільники вирішили закрити школу, бо навчається там лише 12 дітей. Куди їм йти першого вересня, пояснити ТСН чиновники відмовились.

А в сільраді лише безпорадно розводять руками. "Ми зверталися у районний відділ освіти, в районну раду. Але ж відповідь така - коштів поки що немає", - каже сільський голова Лютарки Петро Гончарук. Сільський голова запевнив - якщо люди встигнуть закінчити будівництво, закрити школу чиновники не зможуть, адже це уже буде навчально-виховний комплекс, куди ходитимуть більше тридцяти дітей. Тому усіх небайдужих селяни просять допомогти якщо не грішми, то хоча б будматеріалами. 

http://www.day.kiev.ua/

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую