ye-logo.v1.2

Вирок у «справі Галузінського» не задовольнив жодну зі сторін

Суспільство 8947 2
Фото: з архіву редакції

Минулої п’ятниці, 10 серпня суддя Хмельницького міськрайонного суду Олег Антонюк оголосив вирок обвинуваченим у справі про вбивство Вадима Галузінського

До того часу оголошення вироку переносилося кілька разів. Вироком, який зачитували протягом двох з половиною годин, суд визнав винними у скоєнні злочину та призначив покарання у вигляді позбавлення волі таким особам: Олександр Мостовий, Михайло Єрмаков, Денис Івасюк – 2 роки і 6 місяців позбавлення волі, Олександр Киричук – 3 роки, Дмитро Смагула – 3 роки і 6 місяців, Сергій Макаришин – 4 роки, Олександр Загоруйко – 9 років та Олександр Люховець – 9 років і 6 місяців. Олександра Коваля теж визнали винним, але на підставі ст1 Закону України «Про амністію у 2011 році», звільнили від покарання за скоєнні злочини у залі суду.
Рішення суду здивувало як захист, так і потерпілих.
«Насправді цей вирок один із кращих, який я чула, – каже адвокат підсудного Аля Аббасова. – Та, оскільки я просила виправдати свого підзахисного, а його все ж засудили, ми із підсудним будемо радитися, і. можливо, подаватимемо апеляцію». Станом на вівторок, 14 серпня, адвокат повідомила, що ще не отримала на руки рішення суду тому чи подаватимуть апеляцію, стверджувати не може.
Брат вбитого Ігор вважає, що покарання за вбивство надто м’яке.
«Покарання не просто м’яке, а занадто м’яке. Я не можу зрозуміти, в чому помилка: або я не розумію, яким повинно бути покарання за вбивство, або не розумію чогось іншого», – обурюється Ігор Галузинський.
Нині, 14 серпня стало відомо, що прокуратура Хмельницької області не погодилась із вказаним рішенням суду. На даний час на вирок суду прокуратурою області готується апеляція у зв’язку з невідповідністю висновків суду, викладених у вироку, фактичним обставинам справи, неправильним застосуванням кримінального закону, а також невідповідністю призначеного покарання тяжкості злочину та особам засуджених.
 

Коментарі:

Serhio 15.08.2012 10:40

Да здравствует самый "гуманный" и "честный" суд. Жить страшно становится, если честно. Это им продажные адвокаты выбивают помилование? Жесть...

Таневская Юлия 14.08.2012 19:49

Захист не задоволений???? та їх всіх стріляти треба!

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую