ye-logo.v1.2

У Хмельницькому пенсіонерка торгувала наркотиками

Суспільство 2415

Шість пакетиків із опійним маком жінка хотіла продати на зупиночній платформі Кам'янецький переїзд, куди приїхала на зустріч до клієнта.

Уродженки села Немиченці Хмельницького району придбала рослини маку снотворного заздалегідь, їх зберігала на горищі свого будинку. Ще у грудні минулого року пенсіонерка подрібнила суху рослину маку снотворного за допомогою м'ясорубки у власному будинку. Таким чином виготовила особливо небезпечний наркотичний засіб - макову солому, вагою близько 201,75 грам, яку з метою подальшого збуту помістила у шість прозорих пакетиків із синтетичного матеріалу, та зберігала у себе вдома.

Перед самісіньким новим роком, 29 грудня, торгашка, разом із продуктами харчування, помістила у сумку завчасно підготовлений наркотичний засіб, та поїхала рейсовим автобусом маршруту «село Рижулінці - Хмельницький» до обласного центру.

Пенсіонерка хотіла збути «товар» наркозалежним хмельничанам. Прибувши на місце - на станцію Кам’янецький переїзд, вона чекала на клієнта. Проте близько одинадцятої години, неподалік магазину «Каштан», її затримали міліціонери.

Під час її огляду правоохоронці виявили шість пакетів із повітряно-сухою подрібненою речовиною рослинного походження світло-коричневого кольору. Як встановили експерти, вилучена у жінки речовина має анатомо-морфологічні ознаки рослини «мак снотворний» й містить наркотично-активні алкалоїди опію, морфін, кодеїн і є особливо небезпечним наркотичним засобом - маковою соломою.


У залі суду підсудна визнала свою вину та підтвердила, що наркотики вона зберігала вдома, а потім привезла для продажу невідомому їй чоловікові. Винність у вчиненні злочину підтвердили й свідки: поняті, які приймали участь в обшуку винуватиці на місці події та покупці наркотику, які приїхали в Хмельницький, щоб придбати макову солому для власного споживання. Сума, яку клієнти мали сплатити за наркотик, складає 240 гривень за шість пакетиків.

Пенсіонерку визнали винною у злочині та призначили покарання у вигляді позбавлення волі строком на два роки. Однак затримана має на утриманні матір похилого віку, яка хворіє та потребує постійного догляду, також вирок суду пом’якшили й інші обставини: щире каяття та сприяння розкриттю злочину. Відтак жінку звільнили від відбування покарання з випробуванням й призначили випробувальний термін тривалістю один рік.

Усі наркотики знищили, а жінка наразі має особливі обов’язки перед законом: не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції; повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання; періодично з'являтись для реєстрації в кримінально-виконавчу інспекцію. 

http://vsim.ua

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую