ye-logo.v1.2
3 Червня, 2020

Кримінал. Стосунки, що несуть смерть

Суспільство 3830
Сімейні
Сімейні "чвари" стали причиною двох убивств. Фото delfi.ua

Шепетівські міліціонери розслідують одразу два вбивства, скоєні на території району.

У селі Курганівка пасинок зарізав свого вітчима за нечемне ставлення до матері. У сім‘ї часом виникали сварки на побутовому грунті, та й те тільки тоді, коли її члени перебували у стані алкогольного сп‘яніння. У той вечір і старший і менший господарі прийшли додому уже напідпитку. Коли ж вітчим почав сваритися з дружиною та ще й розмахувати кулаками, син жінки не стерпів й вступився на захист матері. З «високих тонів» з‘ясування стосунків перейшло у бійку не на життя — на смерть. У якусь мить молодий чоловік схопив зі столу ножа та застромив його прямісінько у серце 45-річного чоловіка.
Після скоєного він одразу викликав швидку, але врятувати потерпілого лікарям не вдалося. Тож бідній жінці доведеться не тільки пережити смерть чоловіка, а й хвилюватися за сина, який найближчим часом постане перед судом.
Ще один чоловік загинув у Шепетівці від руки свого опонента через ревнощі до жінки, почуттями до якої «страждали» обоє. 
Потерпілий деякий час упадав за 42-річною шепетівчанкою, вони навіть проживали разом. Але 35-річний чоловік отримав «відставку» — молодиця надала перевагу іншому, 40-річному. Те, що чоловік притягувався до кримінальної відповідальності за важкі злочини, жінку не налякало, адже обранець був сильно закоханий у неї. Не менш сильні почуття відчував і «колишній» чоловік, що весь час доводив, навідуючись мало не щодня до коханої. На погрози з боку нового залицяльника він не зважав, як виявилось даремно. 
Одного разу, зустрівши потерпілого знову коло жінчиного будинку, її коханий, перебуваючи у стані алкогольного сп‘яніння, розлютився не на жарт і почав бійку. Але відповіді не отримав, від сильного удару його опонент упав та вдарився головою об бордюр, а за тиждень від отриманої черепно-мозкової травми помер у лікарні. Тож тепер ревнивий неврівноважений залицяльник ще не скоро зможе здійснити свою мрію на створення сім‘ї із обраницею.


ЮЛІЯ АДАМІК

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую