ye-logo.v1.2
3 Червня, 2020

На Хмельниччині відкрито нове пожежне депо

Суспільство 2098

Підписатися на канал "Є" в Youtube

22 серпня у селі Адампіль Старосинявського району до Дня Незалежності України відбулося урочисте відкриття нового пожежного депо.

12 рятувальників та 2 пожежних автомобілі будуть забезпечувати безпеку мешканців села та навколишніх населених пунктів у радіусі 35 км. На будівництво депо, яке було збудоване за усіма стандартами пожежного підрозділу, було витрачено понад 1 мільйон гривень.
На захід завітав Голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха, який привітав селян із новою пожежною частиною, надійного оберегу від вогню та стихій, а рятувальникам побажав наснаги в роботі та «сухих рукавів». До привітань приєдналися: Перший заступник голови Державної інспекції техногенної безпеки України Іван Кріса, керівництво Територіального управління МНС у Хмельницькій області та Управління Держтехногенбезпеки. Всім причетним до будівництва вони вручили відзнаки, грамоти та цінні подарунки.
По закінченню урочистого зібрання, Благочинний Старосинявського району Отець Іоан та настоятель Адампільського храму Отець Михайло освятили депо місцевої пожежної команди. Під час заходу гості мали змогу насолодитися святковим концертом, за участю художніх колективів Старосинявського району.
В цілому керівництво області приділяє належну увагу пожежній безпеці у сільській місцевості. За їх сприянням у регіоні створено 100 місцевих пожежних команд, які фінансуються з місцевих бюджетів. Лише з початку поточного року на утримання таких підрозділів з бюджетів усіх рівнів виділено понад 1,5 мільйони гривень. На сьогоднішній день проводиться активна робота по будівництву подібної пожежної частини в селі Гуменці Кам'янець -- Подільського району. 

km.mns.gov.ua

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую