ye-logo.v1.2
18 Серпня, 2019

В Хмельницькому визначили кращих працівників 2012 року

Суспільство 2900

За гарною багаторічною традицією готуючись до Дня народження Хмельницького міська влада відзначає кращих за професіями працівників міста.

  Виконавчий комітет міської ради, розглянувши подання трудових колективів підприємств, установ, організацій міста Хмельницького, відділів та управлінь міськвиконкому, ухвалив рішення „Про відзначення кращих за професіями працівників міста Хмельницького у 2012 році”. Аналогічні рішення щорічно приймаються в рамках підготовки до проведення Дня міста Хмельницького.
Відповідно до зазначеного документа кращими за професіями у 2012 році визнано наступних працівників підприємств, установ та організацій міста:
- старшого лейтенанта міліції ШУДРУ Богдана Михайловича – старшого дільничного інспектора міліції сектору дільничних інспекторів міліції Центрального відділу міліції Хмельницького міського відділу УМВС України в Хмельницькій області в номінації “Кращий дільничний інспектор”;
- сержанта служби цивільного захисту МАЦЮКА Ігоря Георгійовича – старшого пожежного-рятувальника 1-ої державної пожежно-рятувальної частини 1 державного пожежно-рятувального загону Територіального управління Міністерства надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області в номінації “Кращий працівник пожежної охорони міста”;
- ТИЩУКА Василя Васильовича – муляра IV розряду комунального підприємства “Хмельницькбудзамовник” в номінації “Кращий будівельник”;
- МАРТИНЮКА Павла Євгеновича – приватного підприємця, члена Хмельницької обласної організації Національної спілки архітекторів України в номінації “Кращий архітектор”;
- УРБАНОВСЬКУ Ганну Григорівну – оператора котельні 5 розряду комунального підприємства “Південно-Західні тепломережі” в номінації “Кращий машиніст котельні”;
- ШЕРЕПУ Зінаїду Пантелеймонівну – озеленювача дільниці озеленення комунального підприємства по зеленому будівництву та благоустрою міста в номінації “Кращий озеленювач”;
- РУДИК Ніну Іванівну– дорожню робітницю комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг в номінації “Кращий дорожній працівник”;
- КОСТЕНКА Казимира Володимировича – водія дільниці по санітарній очистці міста комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг в номінації “Кращий працівник із санітарної очистки”;
- СІКОРУ Людмилу Антонівну – двірника житлово-експлуатаційної контори №6 в номінації “Кращий двірник”;
- СІКОРСЬКОГО Віталія Михайловича– слюсаря-сантехніка IV розряду житлово-експлуатаційної контори №6 в номінації “Кращий слюсар житлово-експлуатаційної контори”;
- ЯСТРЕМСЬКОГО СтаніславаЙосиповича – електромонтера Хмельницького комунального підприємства “Міськсвітло” в номінації “Кращийелектрослюсар”;
- ПАСТУХА Леоніда Володимировича – слюсаря аварійно-відновлювальних робіт служби водопровідних мереж міського комунального підприємства “Хмельницькводоканал” в номінації “Кращий слюсар водопровідно-каналізаційного господарства”;
- РАТУШНЯКА Валерія Вікторовича – електрогазозварника служби внутрішньо-будинкового газового обладнання публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації;
- СВОРІНЯ Михайла Володимировича – кабельника-спаювальника 6 розряду дільниці технічної експлуатації лінійних споруд міського телефонного зв’язку №2 Цеху технічної експлуатації лінійних споруд та розвитку Хмельницької філії Центру телекомунікаційних послуг публічного акціонерного товариства “Укртелеком” в номінації “Кращий зв’язківець”;
- ЖИЛЯЄВА Сергія Леонтійовича– заслуженого тренера України, майстра спорту СРСР з веслування на байдарках і каное, старшого тренера-викладача відділення веслування на байдарках і каное дитячо-юнацької спортивної школи управління освіти в номінації “Кращий тренер”;
- МОІСЕЄВА Бориса Михайловича – директора товариства з обмеженою відповідальністю “Науково-виробниче підприємство “Трансприлад” в номінації “Кращий підприємець”;
- ПАЗІЙ Іванну Ігорівну – касира торгового залу відділу “Каса” магазину “Сільпо” №55 товариства з обмеженою відповідальністю “Фоззі-Фуд” в номінації “Кращий продавець”;
- ПРАВОРСЬКОГО Івана Максимовича – голову правління відкритого акціонерного товариства “Темп” в номінації “Кращий промисловець”;
- КУЧЕРЕНКА Олександра Анатолійовича - пекаря дочірнього підприємства агрофірми “Проскурів” фірми “Проскурів-хліб” в номінації “Кращий хлібопекар”;
- ШОВДРУ Інну Миколаївну– кухаря IV розряду кафе “Меркурій” Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту в номінації “Кращий кухар”;
- АМЕЛІНУ Юлію Михайлівну – дільничного лікаря–педіатра Хмельницької міської дитячої лікарні в номінації “Кращий дільничний лікар”;
- ЦВІГУН Аллу Василівну – заступника директора з навчально-виховної роботи образотворчого відділення Хмельницької дитячої школи мистецтв в номінації “Кращий працівник культури”;
- ПОЛЯК Сіму Юхимівну – вчителя фізики Хмельницького ліцею №17 в номінації “Кращий вчитель”;
- МИСЬКОВУ Наталію Миколаївну – вихователя Хмельницького дошкільного навчального закладу №54 “Пізнайко” в номінації “Кращий вихователь дошкільного виховного закладу”;
- ДАВИДЮК Віру Петрівну – водія пасажирського тролейбуса Хмельницького комунального підприємства “Електротранс” в номінації “Кращий водій громадського транспорту”;
- ФОРИСЬ Людмилу Вікторівну – соціального робітника Хмельницького міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Школа життя” в номінації “Кращий працівник соціальної сфери”.
Урочисте нагородження Почесними грамотами та вручення цінних подарунків кращим за професіями працівникам міста Хмельницького 2012 року традиційно відбуватиметься у вересні, на стадіоні "Поділля", під час святкового дійства, присвяченого Дню міста Хмельницького. 

www.khmelnytsky.com

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую