ye-logo.v1.2
3 Червня, 2020

Найсмачніші солодощі – свої

Суспільство 4777

Хто з нас не пам’ятає смак матусиної випічки: солодкі торти, духмяні пироги, ароматні кекси, хрустке печиво і ще багато різної смакоти, яка тішила нас у дитинстві...

 Та ми виросли, до матусі приїздимо лише в гості, а час вимагає такого шаленого ритму життя, що про солодкі задоволення власними руками годі й мріяти. От ми щоразу й вишукуємо на прилавках магазинів-супермаркетів-кав’ярень щось смачне, те, що найбільше нагадує смак домашніх солодощів. Придивляємося, щоб тістечка чи торти були свіженькими, виготовленими із дотриманням найкращих технологій, щоб кожен компонент був згідно рецептури і в достатній кількості. А головне,  щоб усі складові виробу були натуральними, звичними для нашого організму і без додавання жодних хімічних речовин, одним словом, щоб було, як у мами.


Хмельницький ринок переповнений різноманітними солодощами. Тому, готуючись посмакувати чимось солоденьким, варто не помилитися і серед усього розмаїття кондитерських виробів обрати саме те, що принесе справжнє задоволення. Напівфабрикати відкидаємо одразу. Смакоти, які виготовлені із заморських компонентів чи продуктів, які не властиві нашому регіону, теж не надто корисні. До тістечок і тортів, завезених на наш ринок виробниками здалеку, теж викликають певні запитання. Невідомо з чого і в яких умовах вони зроблені та скільки часу провели у дорозі, поки доїхали до хмельницьких магазинів. Звідси припущення, що заради збереження товарного вигляду та смакових якостей тривалий час, «чужі» виробники змушені додавати у свою продукцію порошки-замінники.


Виробники ж, які випікають солодощі у Хмельницькому, по-перше, використовують натуральну сировину, за якою не потрібно їхати тисячі кілометрів, по-друге, випікають, а відповідно й постачають свою продукцію малими порціями по кілька разів на день, що гарантує протягом усього дня свіжу, ще гарячу, щойно з печі, випічку. Ще один аргумент на користь місцевого виробника – випікають солодощі наші ж знайомі, рідні, близькі, які працюють на виробництві й достеменно знають не лише усе про компоненти, з яких виробляється продукція, але й про терміни та умови її виготовлення. А це вже запорука того, що кожне тістечко, цукерка чи шматок торта виготовлені з душею, як для себе, а значить якісно.
Тому, шукаючи солодощі для себе чи своїх рідних, обирайте ті, які дійсно зроблені з любов’ю до споживача: якісно, смачно, з натуральних та сезонних фруктів і ягід. Щоб задоволення від споживання додавало позитивних емоцій, здоров’я, і головне – щоб надихало вас на втілення ваших мрій та ідей у життя, а кондитерів – знову і знову дарувати вам солодке задоволення, щоразу вдосконалюючи й урізноманітнюючи асортимент продукції. Тому обирайте свою продукцію у своїх виробників для свого задоволення.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую