ye-logo.v1.2
30 Жовтня, 2020

Проникнувши до магазину, злодій прожогом «осушив» пляшку горілки й узявся за пиво

Суспільство 1802

У Хмельницькому близько четвертої години ночі на пульт централізованого спостереження Хмельницького міжрайонного відділу Державної служби охорони надійшло повідомлення про спрацювання засобів охоронної сигналізації в магазині в одному із мікрорайонів обласного центру.

За лічені хвилини працівники наряду групи затримання прибули на місце події. Обстеживши прилеглу територію, правоохоронці виявили, що вікно в магазині було пошкоджене. 
На об’єкт також було викликано слідчо-оперативну групу Південно-Західного відділу міліції та відповідальну особу магазину. Тим часом міліціонери обстежили приміщення, де і виявили невідомого чоловіка. Під час затримання зловмисник опору майже не чинив — чолов’яга був настільки п’яним, що не міг і кількох слів зв’язати до купи.
Згодом з’ясувалося, що 51-річний хмельничанин вже перебував у стані алкогольного сп'яніння і вирішив випити ще, але всі магазини уже були зачинені. Вочевидь ламати замкнені двері крамниці чоловікові вже було несила, тому він пошкодив вікно і таким чином потрапив до приміщення. 
У магазині зловмисник відразу ж попрямував до прилавку зі спиртними напоями і за мить «осушив» пляшку горілки, а далі взявся за пиво. Наслідком такої інтенсивної алкогольної «атаки» на організм стало те, що хмельничанин майже відразу втратив здатність і стояти, і говорити. Коли до нього підійшли працівники ДСО, чоловік вже ні на що не реагував. Правоохоронці негайно викликали бригаду лікарів «швидкої допомоги», які доставили горе-крадія до лікарні, де йому було надано першу медичну допомогу від алкогольного отруєння. 
Наразі вирішується питання щодо порушення проти невдатного пияка кримінальної справи за ознаками ст. 296 «Хуліганство» Кримінального кодексу України. Сума матеріального збитку встановлюється.


АЛЬОНА ШИБУНЬКО 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую