ye-logo.v1.2
25 Серпня, 2019

На Хмельниччині першокурсниця потрапила на шахрайський «гачок»

Суспільство 1722

Золотий ланцюжок, дві золоті каблучки та 2800 гривень стали власністю шахрайок, яким довірилася 18-річна студентка одного із вищих навчальних закладів Кам’янця-Подільського.

Сценарій, розіграний пройдисвіткою, мало чим відрізнявся від інших подібних злочинів. Близько четвертої години дня безтурботна першокурсниця, яка тільки-но встигла оселитись у гуртожитку, прогулювалась проспектом Грушевського. До неї несподівано підійшла смаглява жінка років сорока і запитала, як їй зорієнтуватися у місті. Слово за слово, і жінка запевнила дівчину, що у її родини є чимало проблем. Найбільша з них — важка хвороба матері. А все через наведену порчу, яку можна зняти, читаючи спеціальну молитву над хлібом, золотом та грошима.
У цей момент до них долучилася ще одна жінка, яка запевнила студентку, що лише ця ворожка зможе їй допомогти. Перелякавшись, дівчина виконала усі вказівки «рятівниці»: зняла із себе золоті прикраси, спорожнила гаманець, у якому була чималенька сума — близько трьох тисяч гривень, що їй дали батьки для облаштування у новому місті, навіть збігала в магазин за хлібом, а потім передала все шахрайці, а сама, за її ж наказом, пішла трьома перехрестями. Повернувшись назад, дівчина, ясна річ, уже нікого не знайшла. 
Добряче виплакавшись у гуртожитку, потерпіла звернулась із відповідною заявою до Кам’янець-Подільського міськвідділу міліції, де було порушено кримінальну справу за фактом шахрайства.
— Закликаємо жителів міста та району бути обачними та не довіряти незнайомцям. Якщо до вас на вулиці підійшли із подібними розмовами, не вірте, а одразу ж телефонуйте на «102», детально опишіть ситуацію та незнайомих людей, — говорить начальник міськвідділу міліції Юрій Дахно.


НАТАЛІЯ КАСАПЧУК 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую