ye-logo.v1.2
29 Березня, 2020

Хмельницький без гарячої води. Надовго?

Суспільство 7071 4
В Хмельницькому проблеми з гарячою водою через брак коштів. Фото poltava.pl.ua
В Хмельницькому проблеми з гарячою водою через брак коштів. Фото poltava.pl.ua

У всьому Хмельницькому немає гарячої води ось уже три дні через державний борг, повідомив перший заступник Хмельницького міського голови Олександр Вінніков.

"Нашому місту відключили чи не пізніше, ніж усім іншим. Тут проблема полягає в тому, що держава заборгувала підприємствам теплокомуненерго різницю в тарифах. Відповідно, комунальникам не вистачає коштів для проплати за використаний природний газ ", - заявив він. 
Чиновник також підкреслив, "що ситуація з відключенням гарячої води спостерігається по всій Україні". Зокрема, в місті борг комунальників становить близько 60 мільйонів гривень. 
"Зараз важко прогнозувати, коли надійдуть від держави ці кошти. Сподіваємося, що до опалювального сезону в квартирах Хмельницького буде гаряча вода ", - зауважив Вінніков. При цьому за період січень-серпень жителі Хмельницького заплатили за воду 102%. 

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що з 10 вересня у частині мікрорайонів Хмельницького немає гарячої води. Наразі без води Виставка, Заріччя і частина Центру.

korrespondent.net

Коментарі:

Максим Войчишен 20.09.2012 16:26

Як так можна? Я впевнений, в тому, що хто приймав рішення перекрити газ від того не постраждав, як була  гаряча вода так і злишилась. А мене вже з****** митись чайниками. Може ви пояснете, яке рішення даної ситуації, хто що повинен робити? 

Леус Денис 17.09.2012 00:30

Політики ви зовсім знахабніли.Ви подумали про дітей,про літніх людей які відають більшу частину своєї пенсії щоб мати цю воду,розумію борг але ж більшість сплачує.Люди виходьмо на майдан!!!

Ярослав Братенко 13.09.2012 11:49

Віктор правильно каже. я вчора дивився коментар Симчишина з Свободи, він казав, що проблема повязана багато в чому через приватизацію облгазів. Забрав Фірташ чи другий олігарх собі облгаз, а тепер перед опалювальним сезоном грає мязами, шантажує наше теплокомуенерго та нас з вами. віддайте бабло олігарху, або будете без води і без тепла.

Виталий Шведюк 12.09.2012 18:31

Очень интересует вопрос.Вся эта шобла ПР и наши жополизы тоже будут месяц мыться в тазиках?Ты "заместитель мэра"-там мой всю свою родню.Так спокойно обьясняешь"может к началу отопительного сезона появится"-совсем охерел. В договоре у всех людей написано-мы оплату, нам услугу- и где она? А если в бюджете нет денег на погашение разницы в тарифе то сделай тариф такой сколько он стоит и узнаем сколько ты  вместе с мэром в своей конторе просидишь. Я живу в доме напротив мэра. Он с индивидуальным котлом в каждой квартире тоже в тазике моется?

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую