ye-logo.v1.2
3 Серпня, 2020

Своє «право» вкрасти пляшку спиртного молодик відстоював кулаками

Суспільство 1395

Днями на пульт централізованого спостереження управління Державної служби охорони при УМВС України в Хмельницькій області надійшов сигнал «Тривога» з охоронюваного магазину по вулиці Зарічанській.

За мить на місце виклику прибули працівники наряду Державної служби охорони і виявили у приміщенні магазину 27-річного жителя обласного центру та побиту ним продавчиню.
Згодом з’ясувалося, що молодик зайшов до магазину за пляшкою алкогольного напою. Оскільки у кишенях чоловіка не було ані копійки, тому напій він вирішив поцупити. Втілити у життя свій намір йому не вдалося, бо працівники магазину помітили підозрілого покупця біля полиць з алкоголем. На заваді зловмиснику стала продавчиня магазину - жінка намагалася зупинити знахабнілого чоловіка, за що той кілька разів вдарив її. Інша ж продавчиня не розгубилася і негайно натиснула на тривожну кнопку. 
За мить на зап’ястях у молодика виблискували кайданки. Бешкетника доставили до Зарічанського відділу міліції. Наразі йому інкримінують правопорушення, передбачене статтею 185 Кримінального кодексу України (крадіжка).

Альона Шибунько

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую