ye-logo.v1.2

Мер Кам'янця-Подільського запросив Савіка Шустера політати на кулі

Суспільство 2514

Михайло Сімашкевич взяв участь в урочистостях з нагоди 20-річчя Асоціації міст України. Серед 400 запрошених мерів, представників державної влади, народних депутатів, ЗМІ, привітати присутніх прибув і Президент України Віктор Янукович.

У своєму виступі, Глава держави Віктор Янукович зазначив, що проект Концепції реформи місцевого самоврядування, який представила Асоціація, може стати основою для підготовки конкретних рішень з втілення реформи. «Дуже добре, що в Україні є організація, яка займається питаннями гармонійного розвитку українських міст, сіл і селищ, сприяє зміцненню місцевого самоврядування, захищає інтереси місцевих громад», - підкреслив Президент. Віктор Янукович запросив Асоціацію міст до активної участі в роботі над розробкою нового законодавства щодо розвитку самоврядування в нашій державі.

В свою чергу, переважна більшість народних обранців вважає, основною проблемою місцевих бюджетів є недостатнє фінансове забезпечення на виконання делегованих державою повноважень та необхідність фінансування із місцевих бюджетів галузей освіти, медицини, соціального захисту, компенсації пільгового перевезення.

По завершенню урочистостей відбулося засідання дискусійної групи за участю міських голів та представників державної влади.

Під час офіціозу, міський голова Михайло Сімашкевич поспілкувався із своїми колегами, а також мав зустріч з екс-мером, а сьогодні заступником голови КМДА Олександром Мазурчаком та відомим телевізійником Савіком Шустером та запросив їх на свято «October fest. Знову у небо!», яке відбудеться у Кам'янці-Подільському 12-14 жовтня.

Довідково:

Асоціація міст України заснована у 1992 році, на той час до її складу входило 35 міст. Сьогодні вона об'єднує 558 міст, селищ і сіл, в яких мешкає понад 80% населення України. З часів свого заснування асоціація лобіює інтереси територіальних громад у центральних та регіональних органах державної влади, інформує громадськість про проблеми місцевого самоврядування та пропонує шляхи вирішення цих проблем тощо.
 

kam-pod.gov.ua

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую