ye-logo.v1.2
25 Жовтня, 2020

На Хмельниччині хлопці крали автомобілі, щоб вночі влаштовувати перегони

Суспільство 2195

Минулого тижня на Хмельниччині з’явилося багато охочих покататися на чужих транспортних засобах. У Хмельницькому районі лиха доля спіткала «Москвич 412», а у Деражнянському — автомобіль «УАЗ».

Молодики, віком 21 та 24 роки відпочивали в сільському кафе, а коли доза алкоголю у крові почала зашкалювати, їх потягнуло на розваги: влаштувати селом нічні перегони. Потрібно сказати, що сама підготовка до поїздки чужим автомобілем зайняла у чоловіків більше часу, ніж сам вояж.
Старший чоловік згадав, що ремонтував товаришеві старого «Москвича», тож вирішив спробувати його у «роботі». Але була проблема — в автомобілі не було акумулятора та пального. З цим завданням хлопці впорались: посеред ночі придбали літр бензину у ще одного друга, а потрібний агрегат самовільно зняли з мопеда односельця, який необачно залишив свого залізного коня просто надворі. Ключі ж зловмисники взяли у батька власника автомобіля, скориставшись його довірою, пенсіонер спросоння не зрозумів, чого це їм потрібно у кімнаті сина.  
Після такої «ретельної» підготовки викрадачі помчали селом, але на першому ж повороті в’їхали у металеву бочку, бо ж їхали у цілковитій темряві — фари в автомобілі не світили. Ще за пару сотень метрів автомобіль зупинився — закінчилося пальне. Молодшому з перегонщиків обридла така їзда і він подався додому, старший теж звернув у свою господу, де його, між іншим, чекала кохана дівчина, яка напередодні приїхала у гості. Коли чоловік розповів їй історію про автомобіль, вона змусила його знову придбати пальне і повернути транспортний засіб на місце, поки за ним не шукають, а для певності, поїхала з хлопцем. 
За пару метрів до рідних воріт у «Москвича» знову закінчилось пальне, тож там його і побачив вранці пенсіонер, який уже встиг повідомити про зникнення транспортного засобу у Хмельницький районний відділ міліції. Яка міра покарання «світить» сільським «автолюбителям», залежатиме від позиції власника автотранспорту, який наразі перебуває на заробітках поза межами області. 
Велику прикрість і своєму роботодавцеві, і собі влаштували 18-річні юнаки у Деражнянському районі. Хлопці підробляли у фермера, збираючи яблука у садах. Робота тривала аж до вечора, а потім орендатор розвозив їх на власному автомобілі «УАЗ» додому у прилеглі села, у тому числі Хмельницького району. Оскільки в п’ятницю хлопці мали намір залишитись на місцевій дискотеці, фермер люб’язно запропонував для нічлігу своє помешкання.
Для хоробрості у спілкуванні з місцевими дівчатами, хлопці «заправились» алкогольними напоями, але того виявилось замало, комусь прийшла у голову ідея приїхати до клубу на авто. Транспортний засіб був обраний одноголосно — добре знайомий їм «УАЗ», якого господар того вечора якраз припаркував поблизу саду. 
Але перегонів селом юнакам, які не мали водійських посвідчень, а відповідно й досвіду керування автотранспортом, виявилось замало. Подекуди полями, подекуди автотрасою, вони доїхали аж до Ярмолинецького району, де їх автомандри припинив бетонний стовп. На щастя, юні «шумахери» не постраждали, перелякані, залишили місце пригоди, зате анонімно повідомили про угон автомобіля та скоєне ДТП.
Наразі слідчі ще встановлюють обставини злочину та вирішують, згідно якої статті Кримінального кодексу України хлопці відповідатимуть перед законом за скоєне.


ЮЛІЯ АДАМІК 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую